Objęcie tronu przez księcia Williama zwiększy problemy związane z powrotem księcia Harry'ego do Wielkiej Brytanii

Objęcie tronu przez księcia Williama zwiększy problemy związane z powrotem księcia Harry'ego do Wielkiej Brytanii

Książę William odłożył swoje plany zemsty na księciu Harrym do czasu, aż zostanie on królem

Objęcie tronu przez księcia Williama zwiększy problemy związane z powrotem księcia Harry'ego do Wielkiej Brytanii

Piers Morgan stwierdził w swoim nowym przemówieniu, że książę William nawiąże kontakt z księciem Harrym, gdy zostanie on kolejnym królem Wielkiej Brytanii.

Ekspert królewski ujawnił, że książę Walii będzie szukał zemsty na swoim zbuntowanym bracie po przejęciu władzy królewskiej od chorego na raka ojca, króla Karola.

W kawałku za słońceSłynny dziennikarz, książę Sussex, został zmiażdżony w wyniku trwających kontrowersji wokół nabycia przez niego obywatelstwa amerykańskiego.

Morgan powiedział, że Brytyjczycy nienawidzą księcia Harry'ego za jego ciągłą krytykę rodziny i jeśli zostanie obywatelem amerykańskim, szanse na powrót do Wielkiej Brytanii przestaną istnieć.

Przeczytaj także: Książę William wysyła wyraźne ostrzeżenie do króla Karola w związku z pogłoskami o abdykacji

Napisał: „Z pewnością jest nie do pomyślenia, aby po wydaleniu ze Stanów Zjednoczonych mógł wrócić do Wielkiej Brytanii z podkulonym ogonem?”

„Wszystkie najnowsze sondaże pokazują, że większość Brytyjczyków go nienawidzi za jego ciągłe ataki na rodzinę królewską, które przysporzyły królowej wielkich cierpień w ostatnich latach jej życia, a jego brat William nawet nie chce z nim rozmawiać, bo będzie .” Morgan dodał: „Zostanie pewnego dnia królem może spowodować dla Harry'ego jeszcze bardziej mściwe problemy”.

Kontynuował: „A jeśli nie będzie mógł mieszkać i pracować w Ameryce, pociąg do zarabiania pieniędzy rodziny Harry'ch ucierpi”.

„To może być więc bardzo ryzykowne kilka miesięcy dla mężczyzny, który chce mieć swoje królewskie ciasto i zjeść je” – powiedział o Harrym, księciu Sussex.

„Jak na ironię, to Donald Trump to ten, który ostatni śmieje się z tej podłej małej łasicy i mówi: «Jesteś zwolniony!» z powodu podłego sposobu, w jaki traktuje swoją babcię, królową”.

READ  Pisarz Gabriel García Márquez miał tajną córkę

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *