Obracam się z powrotem na siodło

Obracam się z powrotem na siodło

upalne plaże

Od: Sony.

Dla: PS5

★★★★

Twórcy gier muszą być ostrożni, gdy wprowadzają dodatki do bardzo udanych gier.

Niebezpieczeństwo polega na tym, że gra podstawowa może być tak dobra lub tak pochłonięta istniejącą historią, że DLC wydaje się nadęty lub po prostu chwycić gotówkę. Ponadto – jak wydaje mi się, że ciągle uderzam – pamięć mięśniowa wśród graczy może szybko zanikać, gdy przechodzą do innych gier, więc łatwo jest wyizolować graczy, którym spodobał się tytuł za pierwszym razem, ale zapomnieli, jak w niego grać, czekając. DLC i jest wstrzymywany, gdy otrzymasz go ponownie.

Na szczęście nie ma takich obaw Płonące plażeNiesamowite DLC Horyzont Zakazany ZachódPrawdopodobnie najlepsza gra 2022 roku.

Przyszły sequel zrobił wszystko bardzo dobrze. Działał płynnie, wyglądał świetnie i miał odpowiednią mieszankę akcji, eksploracji, absurdu i opowiadania historii.

Wcielając się z powrotem w bohaterkę Aloy, zostajesz przeniesiony do nowego obszaru znanego jako Burning Shores – dzięki wszechobecnej lawie – który kiedyś był miastem, o którym być może słyszałeś, zwanym Los Angeles.

Towarzyszką Aloy jest wojowniczka z innego plemienia, Sika, której celem jest uratowanie swojej siostry ze szponów moralnie zbankrutowanego miliardera (czekaj, czy coś takiego istnieje?) imieniem Walter Londra.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to podobne do samej rozgrywki.

Aloy wykorzystuje swoje doskonałe umiejętności łowieckie, niesamowitą kolekcję łuków i strzał oraz różne zdolności, by rzucić wyzwanie szeregowi wściekłych robotów i ludzi, wspinać się po budynkach, ścianach i wyspach, rozwiązywać dziwaczne łamigłówki i generalnie oddawać się spokojowi. Niezwykła sceneria wokół.

Główna misja jest dość napięta – może osiem lub dziewięć godzin – ale historia jest wciągająca, a zakończenie, bez spoilerów, stanowi pewny sequel.

READ  Praktyczne: Najważniejsze funkcje uśpienia iOS 15 dla iPhone'a [Video]

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *