Oceny zawodników Springboks vs Rumunia

Oceny graczy Springboks: Ciężko to ocenić, naprawdę. Byli wyraźnie lepszą drużyną, a 76-0 sugeruje, że każdy dostanie 10. Należy jednak wziąć pod uwagę przeciwnika, a niektórzy zagrali poniżej normy. Jednak wspaniały dzień i mistrzowie świata ruszają dalej.

15 – Willy Le Roux – 9
Maszyna pomaga w dalszych próbach. Pokazał także obcemu mężczyźnie czyste szpilki. Kompletna gra.

14 – Grant Williams – 8
Kilka niechlujnych podbiegów pokazało jego szybkość i z pewnością poszedł szukać pracy, wykonując kilka świetnych uderzeń z dystansu i pokonując przez cały mecz 10 obrońców, w tym parę.

13 – Kanan Modi – 5
Powinien był podać Hendricksowi podanie do środka po miłej przerwie. W przeciwnym razie stosunkowo cicho.

12 – Andre Esterhuizen – 8
Niektórzy trzymają szczególnie mięso przez środek i prawie wszystkie kończą się przebiciem powyżej linii zysku.

11-Makazole Mapembe-9
Z piłką w ręku przebiegł prawie 200 metrów, strzelił trzy próby i zawsze chciał się zaangażować. Czy wystarczy, aby zacząć od meczu z Irlandią?

10 – Damian Willemse – 7,5
Nie trafił w pierwszy strzał na bramkę i wykonał kilka bezcelowych kopnięć. Brał udział w kilku kluczowych próbach i sam też jedną osiągnął. Kilka szybkich podań i kilka kroków w bok, w szczególności jego niedozwolona próba, ale był to występ, który nie krzyczał „kontrola”. W 56. minucie zastąpił go Faf de Klerk.

9 – Kobus Reinach – 9
Jego błyskawiczny hat-trick skradł show w pierwszej połowie, ale to kontrola nad bramką, zwłaszcza przy kopnięciach w pole karne, najbardziej zadowoli trenerów Bucs. Jaden Hendrikse został zmieniony pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy.

1 – Byk Nchi – 9

Jest noszony z dużą gęstością i miażdżony jak maszyna. Ponieważ konkurencja trwa, nie dostaniesz wielu łatwiejszych zadań. Po godzinie gry zastąpił France Malherbe.

READ  Central Puls poprowadził Northern Mystics do wielkiego zwycięstwa w ANZ Premier League

2 – Bongi Mbonambi – 8
Był bezpieczny w środku pola i dobrze spełniał swoją rolę kapitana. W przerwie zastąpił go Deon Fourie.

3 – Trevor Nyakani – 8
Atakował jak zagrożenie i był aktywny przez cały mecz. Czekają cięższe zadania. W 50. minucie zastąpił go Steven Kitschoff.

4 – Jan Klein – 8
Duża świadomość, aby rzucić się na luźną piłkę przy jednej z prób Reinacha. Również gigant w rzędzie i wokół ogrodu.

5 – Marvin Urie – 8
Gigant w kolejce do kasy. Nadal brakuje mu chrząknięcia innych Boków, ale dobre uderzenie. W przerwie zastąpił go RG Snyman.

6 – Marco van Staden – 7
To pech, że w pierwszej połowie nie strzeliliśmy gola. Podawał także rękę do rzutów liniowych.

7 – Kawaja Smith – 8
Niebezpieczeństwo upadku. Ukradł wiele piłek na parkiecie i przyczynił się do tego, gdy te straciły luz.

8 – Duane Vermeulen – 8
Uważać. Integracja przy ponownym uruchomieniu. Gdy został o to poproszony, stanął nad piłką. Po prostu fenomenalny zawodnik

16 – Długi natychmiastowe – 8
Zdobył przyłożenie, ale najbardziej zapamiętano go z celności z linii bramkowej. Może Bucowie nie będą tęsknić za Malcolmem Marksem tak bardzo, jak myśleli?

17 – Stephen Kitschoff – 8
Świetny występ Trama prawie zakończył się zdobyciem przez niego najlepszego wsparcia w historii.

18 – Francja Malerbe – 8
Jak zawsze zrobił kolumnę scrumową. Nie był to kiepski dzień w pracy, kiedy nie oczekiwano od niego gry.

19- RJ Snyman – 8
Totem jest w kolejce do wyjścia i ponownego uruchomienia. Prezent dla trenerów z Republiki Południowej Afryki.

20 – Jasper Wiese – Nie dotyczy

21 – Jaden Hendricksy – 7
Kilka ładnych zatrzasków na marginesie. Z pomocą zepsutej zabawki.

22 – Faf de Klerk – 8
Może mógłby zagrać 10. Kilka ładnych, krótkich podań pod włos, aby ustawić biegaczy w narożniku. Będzie musiał stawić czoła silniejszej obronie, ale udowodnił, na co go stać w ataku.

READ  Wellington Phoenix przyznał dwa rzuty karne w przegranym 5:0 meczu z marynarzami z Central Coast Mariners