Odpowiedź Wordle’a dzisiaj #303: Rozwiązana w poniedziałek, 18 kwietnia

Cóż, znowu jest poniedziałek. Minął kolejny weekend i zaczyna się kolejny tydzień. Dla tych z Was, którzy świętują, mam nadzieję, że mieliście cudowną Wielkanoc. Mieliśmy małą rodzinną ucztę, a ja zrobiłem Shepherd’s Pie, który okazał się bardzo smaczny.

Nagle zrobiło się zaskakująco ciepło, a wędrówka, którą wybraliśmy się w niedzielę, naprawdę mnie zaskoczyła z jakiegokolwiek powodu. Przez większość wieczoru mogłem myśleć tylko o spaniu. Aby przetasować ten śmiercionośny plik, ale krótko. Spać, przypadkowo marzyć. W tym tkwi problem.

W każdym razie mamy dla Ciebie kolejny przewodnik po Wordle w ten cudowny wiosenny poniedziałek, kiedy nadchodzi kwiecień, a potem mija swój szczyt, a miesiąc zaczyna blaknąć. Słowo dnia nie należało do najtrudniejszych, jakie widziałem, ale z pewnością przedstawi jego wyjątkowe wyzwania.

Kilka przydatnych linków związanych z Wordle:

Dzisiejsze Wordle #303 Odpowiedź i podpowiedź

Jak zwykle jest to część, w której ostrzegam wszystkich przed spoilerami. Spoilery w formie podpowiedzi (pierwszy), a dziś odpowiedź Wordle’a (druga). Zaczniemy od podpowiedzi.

Czasami, jeśli jesteś w czymś dobry, ludzie mówią, że tak [ ] Więc.

A odpowiedź brzmi. . . .

smak!

Więc moje pierwsze przypuszczenie, metafora Nie zrobiłem nic dobrego, jeśli chodzi o poprawne postacie. Dostałem tylko jeden i był w żółtym pudełku, co oznacza, że ​​jest w złym miejscu. Mimo to, Wordle Bocie…O czym ostatnio trochę pisałam– Powiedział, że to „fajne” słowo otwierające, ograniczające możliwe odpowiedzi do zaledwie 97 słów z 2039.

deszczowy Było znacznie lepiej, dostałam trzy wielkie listy, choć każdy z nich był na żółto. Wordle Bot nazwał to „świetnym wyborem”, zauważając, że zawęziłem możliwe rozwiązania do zaledwie siedmiu.

W tym momencie może będę musiał coś zgadnąć powietrze Wreszcie biorąc pod uwagę, jak powszechna jest ta kombinacja w języku angielskim (pomyśl szuflada na krzesło itp) W rzeczywistości Bot Wordle poinformował mnie po fakcie, że Korea Nie ma go nawet na liście rozwiązań Wordle’a, chociaż zauważyła również, że kiedy już to odgadłem, moje opcje zostały zawężone do jednego – jedynego możliwego domysłu.

To była ostatnia próba, która pozostała smak I wyszło zwycięsko „wspaniale”. Rozważam!

Miłego dnia i zatrzymaj się w tym tygodniu, drogi słowerze. Noc jest ciemna i pełna grozy, ale zabieramy małe przyjemności tam, gdzie możemy je znaleźć. być dobrym


Upewnij się, że Śledź mnie na moim poście Aby być na bieżąco ze wszystkimi moimi postami Wordle i spoza Wordle! Rejestracja jest bezpłatna i staram się zdobyć więcej obserwujących, dopóki nie wykonasz solidnej pracy. Dzięki!

Możesz też za mną podążać Świergot I Facebook I Wesprzyj moją pracę na Patreon. Jeśli chcesz, możesz też Subskrybuj mój demoniczny Biuletyn na temat Substack I Subskrybuj mój kanał na youtube.

READ  Wydano Honor 60 Pro „Honor Code” z elektrycznym szkłem tylnym

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top