Z raportu wynika, że ​​Apple rozważa wprowadzenie wyświetlaczy OLED do iPada mini i iPada Air od 2026 roku. raport Od firmy badawczej Omdia zajmującej się badaniami technologicznymi.


W opublikowanym dziś szczegółowym raporcie prognozującym plany zakupowe paneli iPada firmy Apple, Omdia wyjaśniła, że ​​rok 2024 będzie początkiem przejścia na OLED w ofercie tabletów. Potencjalne przejście na technologię OLED w dwóch tabletach Apple ze średniej półki wydaje się częścią strategii OLED począwszy od 2026 roku.

Pozornie Apple nie zobowiązał się jeszcze do wprowadzenia najbardziej zaawansowanej technologii wyświetlania w swoich tabletach ze średniej półki i może planować sprawdzenie, jak rynek zareaguje na pierwsze modele iPada Pro wyposażone w wyświetlacze OLED, których premiera ma nastąpić w przyszłym roku. przed zablokowaniem nowych paneli wyświetlacza iPada mini‌ i iPada Air‌.

Raport potwierdza także szczegóły dotyczące plotek o modelach iPada Pro wyposażonych w wyświetlacze OLED, których premiery powszechnie oczekuje się w przyszłym roku, a których dostawcami mają być panele LG i Samsung. Według doniesień Apple poszukuje obecnie większej liczby dostawców wyświetlaczy OLED przeznaczonych dla iPada.

Oczekuje się, że iPad Pro nowej generacji zostanie wprowadzony na rynek w 2024 r. i będzie pierwszą dużą aktualizacją produktu od 2018 r., wprowadzającą „fundamentalne zmiany”, w tym większe wyświetlacze OLED, chip M3 i obsługę całkowicie przeprojektowanego akcesorium Magic Keyboard.

Omdia dodała, że ​​po wprowadzeniu na rynek iPada 11. generacji Apple może stopniowo przechodzić z iPadów 10,2-calowych na iPady 10,9-calowe, co oznacza, że ​​model 9. generacji zostanie wycofany.

Popularne historie

NAJLEPSZE HISTORIE: Napraw przegrzanie iPhone’a 15 Pro, podwójne dotknięcie Apple Watch i nie tylko

Po kilku tygodniach kontrowersji wokół potencjalnego przegrzania nowych modeli iPhone’a 15 Pro, Apple udostępniło w tym tygodniu aktualizację oprogramowania, która ma pomóc rozwiązać ten problem, który według firmy nie jest wynikiem nowej tytanowej obudowy ani innych problemów z konstrukcją termiczną. Apple kontynuuje także prace nad kolejną rundą ważniejszych aktualizacji oprogramowania, na czele z systemem iOS 17.1, i monitorujemy…

READ  Czy chcesz przeczytać usunięte wiadomości WhatsApp? Sprawdź sekret, oto jak to zrobić

Czy Apple zaprezentuje nowe iPady w 2023 roku? Oto październikowa aktualizacja plotek

Apple czasami wypuszcza nowe iPady jesienią, ale pozostaje pytanie, czy stanie się to w 2023 roku. Mamy już październik i jeśli Apple planuje wypuścić iPady przed wakacjami, to jest to miesiąc, w którym prawdopodobnie się to stanie. zdarzyć. Oto, co wiemy do tej pory. Minął prawie rok, odkąd Apple wypuściło nowego iPada, ostatnim z nich były dwa zaktualizowane modele iPada Pro i najnowszy…

iPad Air 6: potencjalne nowe funkcje i termin premiery [Updated]

Obecny iPad Air został wprowadzony na rynek w marcu ubiegłego roku i dodał chip M1, scenę środkową w przednim aparacie, szybszy port USB-C i kilka nowych opcji kolorystycznych, ale nadal jest to dość niewielkie ulepszenie w stosunku do poprzedniego modelu. Stan na wrzesień 2020 r. Gdy zbliża się półtora roku od premiery iPada Air piątej generacji, czego użytkownicy mogą oczekiwać od modelu szóstej generacji i kiedy…

iFixit bada komponenty iPhone’a 15 pod mikroskopem

W zeszłym tygodniu serwis naprawczy iFixit udostępnił film przedstawiający demontaż nowego iPhone’a 15 Pro Max firmy Apple, a teraz iFixit powraca z głębszym spojrzeniem na wnętrze standardowego iPhone’a 15. Rozbiórka iFixit iPhone’a 15 polega na zbadaniu wielu komponentów za pomocą mikroskopu, co daje nam widok urządzenia, którego normalnie byśmy nie zobaczyli. Za pomocą mikroskopu iFixit może dokładniej przyjrzeć się Twojemu iPhone’owi…