Opóźnione demo PS5 zostało porzucone z powodu problemów technicznych

Po wczorajszym ogłoszeniu, że a Naszywka „Doświadczenie w czasie rzeczywistym” Będzie dostępny na całym świecie od godziny 12:00 czasu PT / 15:00 ET Dzisiaj Blue Box Game Studios ogłosiło, że demo nadchodzącego projektu Abandonded zostało przełożone z powodu problemów technicznych.

Demo Realtime Experience jest już dostępne do pobrania w PlayStation Store. Uruchomienie aplikacji wczytuje grę do miejsca, w którym pojawi się monit o wybranie języka, przed wyświetleniem komunikatu wskazującego, że nie jest to grywalny zwiastun, ale wprowadzenie do tego, czego się spodziewać. Jednak gdy uruchomisz demo teraz, zostaniesz powitany komunikatem „Sprawdź wkrótce…” na czarnym tle.

Co aktualnie czyta ekran po włączeniu łatki Abanunded Realtime Experience.

Opóźnienie Realtime Experience pojawia się w krytycznym momencie dla Blue Box Game Studios, które wcześniej odkładało ujawnienie pod koniec czerwca. Opuszczony był również przedmiotem kilku plotek, w szczególności, że gra jest powiązana z Hideo Kojimą i / lub nowym wpisem w uśpionej serii Konami, Silent Hill.

Blue Box zaprzeczył plotkom, co wskazuje, że nie ma żadnych powiązań z Konami ani Hideo Kojimą. Opuszczony reżyser filmowy Hasan Kahraman nagrał na swoim koncie na Twitterze film potwierdzający, że nie jest Kojimą w przebraniu.

rozwijanie…

Taylor jest redaktorem naczelnym ds. technologii w IGN. Możesz śledzić ją na Twitterze Umieść tweeta.

READ  Modder ożywia koncepcję przenośnego GameCube

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *