Opuszczony dom dzieciństwa Elvisa Presleya jest wystawiony na aukcję

Opuszczony dom dzieciństwa Elvisa Presleya jest wystawiony na aukcję
Ten mały stary dom zostanie pewnego dnia sprzedany do domu młodego Elvisa Presleya na aukcji 14 sierpnia w Memphis w ramach tygodniowego wydarzenia Elvis Week 2022 w mieście.  Ale dom został rozebrany i trzeba będzie go zmontować.

Aukcje Rockhurst

Ten mały stary dom zostanie pewnego dnia sprzedany do domu młodego Elvisa Presleya na aukcji 14 sierpnia w Memphis w ramach tygodniowego wydarzenia Elvis Week 2022 w mieście. Ale dom został rozebrany i trzeba będzie go zmontować.

Maleńki, pomalowany na niebiesko domek z deskami ogrodzeniowymi, w którym mieszkał młody Elvis Presley, został wylicytowany.

Zrujnowany budynek znajduje się w Tupelo w stanie Mississippi i był domem króla i jego rodziców, Vernona i Gladys Presley, od 1943 do 1944 roku.

Według New York Post, nieruchomość, która wcześniej była opuszczona, zostanie teraz wystawiona na aukcję 14 sierpnia w Memphis w ramach tygodniowego wydarzenia Elvis Week 2022 w mieście.

Elvis Presley występuje w Tupelo Fairgrounds w Tupelo w stanie Mississippi na tym zdjęciu zamieszczonym w 1956 roku dzięki uprzejmości The Elvis Presley Estate.

Notatka

Elvis Presley występuje w Tupelo Fairgrounds w Tupelo w stanie Mississippi na tym zdjęciu zamieszczonym w 1956 roku dzięki uprzejmości The Elvis Presley Estate.

Sprzedaż zostanie dokonana przez amerykańską firmę Rockhurst Auctions, a jej szacunkowa cena to 30 000 – 50 000 USD (49 000 – 81 000 NZ).

Czytaj więcej:
* Jak Austin Butler stracił Elvisa i znalazł się w Królu Rock and Rolla
* Rozdzierająca serce prawda o historii miłosnej Elvisa i Priscilli Presley
* Przenośny dom Elvisa Presleya sprzedaje się za 95 000 USD

Co dziwne, dom nie ma żadnej działki – konstrukcja została całkowicie zdemontowana i obecnie czeka na przeniesienie w wybrane miejsce dla kolejnego właściciela.

„Sam dom został skrupulatnie rozebrany i zdemontowany, aby można go było ponownie złożyć.Jeff Marin, właściciel Rockhurst Auctions, wyjaśnił The Post, że jest przechowywany w przyczepie.

Elvis Presley mieszkał w tym domu z rodzicami od 1943 do 1944 roku.

Aukcje Rockhurst

Elvis Presley mieszkał w tym domu z rodzicami od 1943 do 1944 roku.

„Kiedy więc ktoś kupuje dom, dostaje całą przyczepę i projekty, aby go z powrotem złożyć.

„Ktokolwiek to kupi, może wynająć osobę, z którą zerwałeś, aby to dla nich złożyła”.

READ  Silne trzęsienie ziemi wstrząsa zachodnim Afganistanem tydzień po niszczycielskich trzęsieniach ziemi, które miały miejsce w tym samym regionie

Chociaż jest to z pewnością niekonwencjonalny sposób sprzedaży nieruchomości, stary dom piosenkarki Blue Suede Shoes jest niezwykle prosty.

Z trzema sypialniami, jedną łazienką i całkowitą powierzchnią mieszkalną 117 metrów kwadratowych, Bucky House jest całkowitym oderwaniem od ostatniego domu, w którym mieszkał Elvis – monolitycznej struktury Memphis znanej jako Graceland.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *