Otwórz wątek trzeciego kwartału – Dodge Sports

Półkula piłkarska Georgia Bulldog nie należała do najczystszych, zwłaszcza w drugiej kwarcie. Ale chłopaki z Kirby Smart walczą z Arkansas na linii bójki i popełniają mniej błędów niż Razorbacks. Oznacza to solidną przewagę na koniec pierwszej połowy o 24 punkty. Kilka ważnych statystyk w pierwszej połowie:

  • Osiem rzutów karnych za 51 jardów naprawdę powstrzymało (zamierzona gra słów) Razorbacks. Dwa falstarty na pierwszym silniku nadały ton i od samego początku wszystko zaczęło iść w złym kierunku.
  • To tak, jakby Arkansas miał więcej niż 78 jardów całkowitego ataku, ale z drugiej strony kary zabrały im sporą część.
  • Stetson Bennett nie zrobił wiele, ale nie musiał. Mailman ma 4 z 7 na 54 jardy i biegnie 16 jardów nad ziemią.
  • Mówiąc o lądzie, Georgia Zamir White, James Cook, Kenny Macintosh i Kendall Melton połączyli jak dotąd 123 jardy na 26 buggy (4,73 jardów). Kiedy Arkansas zostało wyprzedane, aby zatrzymać wyścig, poradzili sobie dobrze. Ale w większości Gruzja zdecydowanie wyprzedzała łańcuchy.

W drugiej połowie dobrze byłoby zobaczyć, jak czerwone i czarne ataki odzyskują trochę skupienia i poprawiają kilka czystych napędów. W obronie będzie to kwestia utrzymania wysiłku, a następnie wykonania, ponieważ mamy nadzieję, że Dan Lanning sfrustruje niektórych nowicjuszy w następnej iteracji starszych zawodów na Południu.

Idź Psy!!!

READ  NRL 2021: Moses Suli występuje w Manly Sea Eagles, aby pokonać Raiders Canberra

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top