Pakiet Fortnite Crew, styczeń 2022, zawiera Snow Stealth Slon

Po przyczepie dla Wyciekł pakiet Fortnite Crew ze stycznia 2022 r. Na początku miesiąca firma Epic Games potwierdziła powrót czołowego złoczyńcy IO i Fortnite, dr. Slone to kolejny pakiet ekipy Fortnite.

Jak pokazał przeciek, Snow Stealth Slone będzie wyposażony w twardy futerał Snow Stealth, okładkę Snow Stealth i Snow Stealth, aby pasowały do ​​jej stroju. Pakiet jest również dostępny w alternatywnym wzorze, Zimowy zachód słońca, dla skóry, błyszczących pleców i toporu.

Snow Stealth Slone będzie zawierać dwa style.

Członkowie załogi mogą również odblokować prywatny szybowiec Golden Look Board, podczas gdy Fortnite Winterfest Wydarzenie potrwa teraz do 6 stycznia. Plansza jest powrotem do Midasa, głównej postaci w Fortnite Chapter 2, która jeszcze nie pojawiła się na nowej wyspie.

Ci, którzy zarejestrowali się w Fortnite Crew przed 31 grudnia, otrzymają również pakiet protokołu, który będzie ewoluował w różne etapy każdego miesiąca przez sześć miesięcy, podczas gdy subskrypcja Crew będzie kontynuowana, dodając siekierę w trzecim miesiącu.

Jak zawsze, subskrypcja Fortnite Crew obejmuje również 1000 V-dolców do sklepu z przedmiotami w grze, a także przepustkę bojową na bieżący sezon. Rozdział 3 Sezon 1 Karta Bitewna zawiera Spider-Mana, Fundacja grana przez Dwayne’a „The Rock” Johnson, i więcej.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

READ  Gra Sandbox została usunięta ze Steam w związku z zarzutami kradzieży kodu

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top