Paul Judah – Wschodząca Gwiazda PSFCU 2021

NOWY JORK, 5 stycznia 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Gimnastyk Paul Gouda został Wschodzącą Gwiazdą Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej 2021 roku. 20-letni członek amerykańskiej narodowej drużyny gimnastycznej otrzymał w poniedziałek tytuł i 5000 $ premii.

Paul Judah, mieszkający w Deerfield w stanie Illinois, jest członkiem PSFCU i studentem trzeciego roku psychologii na Uniwersytecie Michigan, gdzie również uprawia gimnastykę. Jest członkiem amerykańskiej drużyny gimnastycznej, a w 2019 roku zdobył brązowy medal na mistrzostwach USA na drążku poziomym. „Ta nagroda zmotywuje mnie do jeszcze cięższej pracy i reprezentowania Uniwersytetu Michigan, społeczności polonijnej i Stanów Zjednoczonych w najlepszy możliwy sposób podczas nadchodzących wydarzeń sportowych” – powiedział Paul Juda. Przyznał, że jego celem jest występ podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 i zdobycie medalu dla reprezentacji USA.

Laureat dedykuje stypendium i tytuł P-SFUK Rising Star swoim rodzicom – Iowa i Josephowi – którzy przed laty wyjechali z Polski, by osiedlić się w Stanach Zjednoczonych, gdzie choć „nie mają ani pieniędzy, ani koneksji”, byli w stanie zadbać o dobre samopoczucie. – bycie sobą i swoimi dziećmi. „Ta nagroda to także hołd dla moich rodziców, dzięki którym mogę uprawiać gimnastykę od ponad 15 lat.Pamiętam smak wielu lizaków, które dostałem, gdy przyjechaliśmy z rodzicami do oddziału kasy wpłacaj ciężko zarobione pieniądze na konto” — powiedział Paul Judah.

Nagrodę i towarzyszący jej czek na 5000 dolarów wręczył Paulowi Judzie w oddziale PSFCU w Bridgeview w stanie Illinois członek zarządu PSFCU Bogdan Ogorek. „Jesteśmy dumni w naszej unii kredytowej, że możemy wspierać tak utalentowanego sportowca. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa ma tak utalentowanych i utalentowanych członków” – powiedział podczas ceremonii wręczenia nagród dyrektor Ojuric. -zwycięska gimnastyczka zaimponowała mu „swoją pracowitością, szczerością i otwartością” oraz faktem, że „jest człowiekiem żyjącym swoją pasją”.

READ  Wybuch Delta Covid-19: Sir Russell Coates oskarża rząd o „dyktaturę” w poście w mediach społecznościowych

Stypendium Wschodzącej Gwiazdy PSFCU zostało przyznane po raz piąty. Nagroda została ustanowiona w 2014 roku w ramach Programu Stypendialnego P-SFUK nagradzania młodych członków Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej w oparciu o konkretne osiągnięcia kandydata w „dziedzinie nauki, sportu, muzyki, sztuki, przywództwa lub szczególnego talentu, udokumentowane na poziomie krajowym lub międzynarodowym”. Wcześniejsi stypendyści to: pływak Michel Dumagala (2014), Monica Aksamet – brązowa medalistka w szermierce na Igrzyskach Olimpijskich 2016 Rio de Janeiro (2016), gimnastyczka Timozis Kotaila (2018) i piosenkarka Natalia Kawalik (2019).

O PSFCU: Założona na Brooklynie w Nowym Jorku w 1976 roku przez imigrantów, PSFCU jest największą etniczną unią kredytową w Stanach Zjednoczonych z aktywami o wartości 2,5 miliarda dolarów. Dostarcza dostosowane do potrzeb produkty i usługi finansowe 140 000 członków i ich rodzin w całym kraju, głównie za pośrednictwem 21 oddziałów w Nowym Jorku, New Jersey, Illinois, Pensylwanii i New Britain Mortgage Center. Od dawna znana ze swojego zaangażowania na rzecz społeczności, którym służy, unia kredytowa z dumą sponsoruje i wspiera niezliczone polonijne organizacje, szkoły, kościoły i wydarzenia kulturalne, które pomagają rozkwitać i prosperować lokalne dzielnice.

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa
100 bulwar McGuinnessa
Brooklyn, Nowy Jork 11222
Tel: 718-610-3980
Faks: 718-610-3981
www.psfcu.com

Obrazy towarzyszące tej reklamie są dostępne pod adresem:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/16bb1ad2-7821-47f4-95cc-fe9550a9ee02

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/95a3b673-856d-43c9-b02e-5a862bb52524

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top