Pitbull sfilmował swoją strzelaninę na koniu w parku w Sydney

Globalizm

Pies atakuje konia w parku w Sydney. Wideo / Facebook

Niekontrolowany pies został sfilmowany, jak strzela do konia w parku w Sydney, unikając zdesperowanych przechodniów, by go złapać.

Dzika scena została nakręcona w sobotę w Centennial Park, w której koń i jego trener zostają przerwani podczas spaceru wyznaczonym terenowym torem konnym.

Ogromny biały pitbull został sfotografowany, krążąc wokół dużego zwierzęcia i skacząc w jego kierunku kilkakrotnie, podczas gdy ludzie bezskutecznie próbowali złapać psa.

W manewrze, aby uniknąć niesfornego zwierzęcia, koń poruszał się w kółko, unikając jednocześnie deptania przez psa.

Zszokowana widz, która uchwyciła mękę w filmie, można usłyszeć, jak wyraża swoje niedowierzanie w to, co widziała.

Kiedy koń krążył w kółko, a koń biegał tam iz powrotem przez nogi, kobieta zaniepokoiła się, mówiąc: „Piekło króla. O mój Boże”.

Wydawało się, że duże zwierzę kilka razy wypędziło psa, ale nie zawołało.

Podobno pies został wykończony przez swojego właściciela, któremu udało się złapać go za obrożę.

Świadek opublikował wideo na Facebooku z mocną wiadomością dla właścicieli psa, mówiąc użytkownikom, że widziała „fragment z dwoma właścicielami niezdolnymi do kontrolowania go, ponieważ zamierzał zaatakować konia”.

„Po wypadku dwóch właścicieli samochodu wysiadło bez żadnych przeprosin ani szczegółów i wsiadło do samochodu” – napisała.

„Wszystkie psy powinny być na topie, a właściciele powinni być odpowiedzialni, gdy ich psy atakują innych”.

Nagranie zebrało ponad 300 komentarzy od miejscowych, szokujących agresywnego psa, który był poza jego prowadzeniem, a więcej, aby nikt nie został zraniony przez niego ani konia.

Jeden z nich napisał: „Wiele rzeczy mogło się tam nie udać – pomocnicy mogli zostać kopnięci w głowę, próbując złapać psa. Przyprawiało mnie to o mdłości”.

READ  Kanadyjska dziedziczka grozi bankructwem w Nowej Zelandii

Inny napisał: „Jestem chory na ludzi, których psy są niekontrolowane. Mam nadzieję, że ten biedny koń nie zostanie ugryziony. Mam nadzieję, że osoba, która jest właścicielem tego psa, dostanie dużą grzywnę”.

Chociaż duże przestrzenie w Centennial Park pozwalają psom omijać potencjalnych klientów, należy je odpowiednio przytrzymywać podczas chodzenia po ścieżkach, w tym w miejscu kręcenia filmu.

Świadek powiedział, że handlarz końmi powiedział jej strażnikom o incydencie, a oni dostarczyli nagranie wideo. Uważa, że ​​„strażnicy najprawdopodobniej nałożą grzywnę”.

„To najmniej, co powinno się wydarzyć, biorąc pod uwagę scenariusze, w których tak wiele dzieci jeździ na rowerach w parku w weekendy” – napisała kobieta.

Rzecznik Centennial Parklands potwierdził, że incydent jest badany.

„Incydent z udziałem psa i konia w Centennial Parklands w sobotę 30 lipca 2022 r. został zgłoszony Centennial Parklands i jest obecnie badany” – powiedzieli news.com.au.

Psom nie wolno chodzić po torze konnym i muszą być na smyczy we wszystkich innych obszarach Grand Drive.

W oczekiwaniu na wynik śledztwa mogą zostać nałożone grzywny.”

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top