Pixel 5a spadł do 349 USD w ramach wyprzedaży Google Fi w Czarny piątek

Sklep Google został uruchomiony Wyprzedaże w Czarny piątek Nietypowo na początku tego roku Fi śledzi teraz za 349 USD Telefon Pixel 5a Rozdać.

I 100 USD zniżkiPixel 5a ma teraz tę samą cenę, co zeszłoroczny 4a. Jest zabawnie określany jako „Pixel 5a (5G)” na Fi, podczas gdy w innym miejscu jest określany jako „Pixel 5a z 5G”. Dostarczone przez Google Store dla 399 USD Do 1 grudnia.

Pixel 5a ma ekran o przekątnej 6,34 cala (2400 x 1080 przy 60 Hz) z 8-megapikselowym otworem z przodu w lewym górnym rogu. Jest duża bateria 4680 mAh (typowa), która jest większa niż Pixel 6, ale nie ma ładowania bezprzewodowego. Inne kluczowe specyfikacje obejmują procesor Snapdragon 765G z 6 GB pamięci RAM i tylny aparat 12,2 MP w połączeniu z ultraszerokim aparatem 16 MP.

Aby otrzymać telefon za 349 USD, nowi klienci Google MVNO muszą „przenieść (przenieść) swój numer do Fi od istniejącego operatora, aby kwalifikować się”. Zaraz po tym:

  • Aktywuj telefon w nowym pełnym abonamencie (karty SIM tylko do transmisji danych nie są dostępne) w ciągu 30 dni od e-maila z potwierdzeniem wysyłki i utrzymuj aktywny telefon w Google Fi przez 90 kolejnych dni.
  • Musisz aktywować na tym samym koncie Fi, które zostało użyte do zakupu telefonu lub być nowym członkiem planu grupowego Kupującego.
  • Musisz również przynieść/przenieść swój numer do Fi w ciągu 30 dni od e-maila z potwierdzeniem wysyłki. Przeniesienie numeru Fi-to-Fi nie jest możliwe.
  • Obniżona cena zostanie automatycznie zastosowana podczas realizacji transakcji. Jeśli nie spełnisz powyższych warunków, 100 USD zostanie pobrane z Twojego konta Google Pay.

Obecni klienci Fi również kwalifikują się, jeśli wykonają te czynności:

  • Aktywuj telefon w ramach istniejącego pełnego abonamentu (karty SIM obsługujące tylko transmisję danych nie są dostępne) w ciągu 30 dni od e-maila z potwierdzeniem wysyłki i pozostaw kwalifikujący się telefon aktywny w Google Fi przez 90 kolejnych dni.
  • Musisz aktywować na tym samym koncie Fi, które zostało użyte do zakupu telefonu lub być istniejącym członkiem planu grupowego Kupującego. Jeśli aktywujesz telefon na nowym koncie Fi, nie będziesz kwalifikować się do tej promocji.
  • Jeśli obecnie nie masz Fi, a ostatni dzień korzystania z Fi przypada w ciągu ostatnich 180 dni w ramach istniejącego pojedynczego abonamentu lub planu grupowego, musisz również przenieść/przenieść swój numer do Fi w ciągu 30 dni od e-maila z potwierdzeniem wysyłki. Przeniesienie numeru Fi-to-Fi nie jest możliwe.
READ  Cupra Born została ujawniona w wywiadzie wideo z głównym projektantem

Sklep Google Fi nie podaje daty zakończenia oferty Pixel 5a za 349 USD, ale prawdopodobnie jest ona związana z Czarnym Piątkiem. Pełne warunki są dostępne tutaj. Inne oferty obejmują Samsung Galaktyka S21 za 399 USD i S21 + lub S21 Ultra Za 599 dolarów. ten Galaxy Note 20 Ultra To jest 699 $ i 799 $ Odwróć 3 Także dostępny.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top