Pixel 8a może zyskać 256 GB większej przestrzeni dyskowej i wyższą cenę

Pixel 8a może zyskać 256 GB większej przestrzeni dyskowej i wyższą cenę

Według doniesień, Pixel 8a otrzyma nowy wariant 256 GB Od sprzedawców detalicznych słychać narzekania Przez zwykle niezawodny niemiecki portal z wiadomościami technologicznymi WinFuture. Źródła strony podają również, że będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych, np. Pixel 7a za 499 dolarów, ale będzie kosztować nieco więcej niż ten telefon za 569,90 euro, czyli około 618 dolarów.

Według źródeł WinFuture wersja z ulepszoną pamięcią masową będzie kosztować więcej – 630 euro (około 684 dolarów), co znacznie odbiega od ceny zwykłego Pixela 8 wynoszącej 699 dolarów. Jednak, jak zauważa serwis, może to ulec zmianie.

Według doniesień Pixel 8a będzie dostępny w kolorach: czarnym (obsydian), porcelanowym (beżowym), Gulf (jasnoniebieskim) i miętowym (jasnozielony). Zeszłoroczny Pixel 7a również był dostępny w czterech kolorach, ale tylko jako telefon 128 GB, a jedyną realną opcją aktualizacji była opcja 5G mmWave, którą niektórzy operatorzy oferują za 50 dolarów powyżej ceny podstawowej. Co ciekawe, w artykule napisano, że w wariancie 256 GB wymieniona jest tylko czarna wersja telefonu.

Poprzednie przecieki mówiły, że 8a będzie miał podobną obudowę jak inne telefony Pixel 8, które zostały już wypuszczone, z podobnymi krzywiznami i dwoma tylnymi aparatami jak model podstawowy w ofercie. Możliwe jest również zdobycie tego samego chipa Tensor G3 WinFuture Dziś – pisze – 8 GB RAM – znowu jak w Pixelu 8.

Dużą różnicą będzie prawdopodobnie rozmiar, a plotki sugerują, że będzie to telefon o przekątnej 6,1 cala, a nie 6,3 cala, jak Pixel 8, ale Google rzucił zauważalnie zakrzywioną piłkę w przypadku 7a, nadając mu lepszy wygląd. Główny aparat jest lepszy od Pixela 7. Nie ma gwarancji, że firma zrobi to samo w tym roku, ale z Google nigdy nic nie wiadomo. Może i dostaje lepsze aparaty, ale małpia łapka jest pomarszczona, bo sztucznie blokuje funkcje, z którymi telefon radzi sobie doskonale.

READ  50 USD zapewnia dożywotnią licencję pakietu Microsoft Office dla komputerów Mac lub Windows

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *