Pixel: Google Pixel Buds Pro może nie zostać uruchomiony w Indiach

To wygląda jak Google Może nie rozszerzać swojej obecności na indyjskim rynku prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Gigant technologiczny kierowany przez Sundara Pichaia zaprezentował niedawno Google pąki pikseli Pro na dorocznej konferencji deweloperów. Jednak flagowe wkładki douszne Google mogą nie trafić na indyjskie plaże.
Według raportu 9to5Google, Google wymienił kraje, w których są piksel Zostaną dostarczone Buds Pro. Pixel Buds Pro będzie dostępny w 12 krajach, a Indie nie są jednym z nich. Pierwsze Pixel Buds firmy Google nie pojawiły się nawet w Indiach. Jednakże Pixel Buds Seria A Został udostępniony i pozostaje jedynymi prawdziwymi bezprzewodowymi wkładkami dousznymi wprowadzonymi przez firmę w Indiach. Google nie potwierdził oficjalnie, czy Pixel Buds Pro zostanie wprowadzony na rynek w Indiach, czy nie. Zgodnie z jej osiągnięciami, słuchawki premium Google prawdopodobnie nie zostaną wprowadzone na rynek w Indiach.
Jednak Google potwierdził, że niedrogi flagowy telefon Pixel 6a na pewno pojawi się w Indiach jeszcze w tym roku. Jednak telefony premium Google nie zostały wprowadzone na rynek w Indiach w ciągu ostatnich trzech lat.
Google Pixel Buds Pro są wyposażone w łączność wielopunktową, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą automatycznie przełączać się między wcześniej sparowanymi urządzeniami Bluetooth – w tym laptopami, tabletami, telewizorami, telefonami z systemem Android i iOS. Pixel Buds Pro oferuje funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC), która jest zbudowana na niestandardowym sześciordzeniowym układzie audio, który obsługuje algorytmy opracowane przez Google. Dostępny jest również tryb przezroczystości, który umożliwia przenikanie hałasu otoczenia przez Pixel Buds Pro.
Pixel Buds Pro wykorzystuje coś, co nazywa się cichą uszczelką, która dopasowuje się do ucha, aby zwiększyć ilość wyciszonych dźwięków. Wbudowane czujniki mierzą ciśnienie w przewodzie słuchowym, aby zapewnić wygodę nawet podczas długich sesji odsłuchowych.

READ  Zwiastun League of Legends pokazuje nowego mistrza

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top