„PlayStation Home” powraca z martwych po 6 latach dzięki projektowi fanów

Play Station Strona główna, Fani wskrzesili groteskową, przypominającą Second Life przestrzeń społeczną, która została zamknięta w 2015 roku.

Projekt realizowany przez Destination Home (zauważony przez VGC), grupa non-profit, która wcześniej ożywiła wersję offline gry, w którą można było grać na zmodyfikowanym PlayStation 3.

Teraz, po połączeniu sił z fanem PlayStation Online Network Emulated, gracze mogą ponownie połączyć się z Destination Home.

Na powyższym zwiastunie widać, że grupie udało się odtworzyć dystopię w stylu PlayStation, jaką była PlayStation Home. Chociaż PlayStation Home nie było zbyt popularne wśród rdzennej publiczności PlayStation, udało mu się wytrzymać dłużej niż wielu oczekiwało, zamykając się dopiero w 2015 roku po pierwszym roku gry. Playstation 4.

Grupie udało się odzyskać oś, kręgielnię i pole. Nie jest jeszcze jasne, czy egzotyczne licencjonowane gry i przedmioty, które można dostosowywać, powrócą.

W oryginalnej PlayStation Home gracze mogą spędzać czas Drugi ojciec chrzestny Lub załóż plastikowy kubek po nieznany 3′Wzajemna promocja metra.

W lipcu 2021 Sony Wprowadził trzecią aktualizację marki PlayStation Home tego roku, co wskazuje, że nadal zamierzają przyszłość marki, choć w chwili pisania tego tekstu nic się nie wydarzyło.

W skład marki wchodzą również deweloperzy Playstation Strona głównaoraz London Studio i jego Soho Engine, w którym zbudowała grę.

w innych wiadomościach, gry młotkowe Sprawdź rozpowszechnione raporty na temat Call of Duty: Straż przednia rozbił się.

według VGC, Problemy zaczęły się wkrótce po premierze czoło I Call of Duty: Strefa WojnyNowe wydarzenie „Sekrety Pacyfiku”. Z powodu problemów firma Sledgehammer Games tymczasowo wyłączyła wydarzenie.

READ  Poznaj Big Johna: Największy na świecie triceratops jest na sprzedaż w Paryżu

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top