Plotka: Assassin’s Creed: Kolekcja Ezio pojawi się na Switchu

2016 Assassin’s Creed: Kolekcja Ezio Łączy w sobie trzy wpisy przedstawiające charyzmatycznego Ezio Auditore da Firenze, jednego z najsłynniejszych bohaterów serii – i jeśli wierzyć nowej plotce, wkrótce się ona pojawi.

Opakowanie – wcześniej wydane w PS4 I Xbox One – zawiera Assassin’s Creed III Walcząc z credo Bractwa I Assassin’s Creed: Revelation, a także całą zawartość do pobrania dla jednego gracza dla tych tytułów. Dołączone są również dwa dodatkowe filmy krótkometrażowe, które wypełniają historię postaci.

Źródłem tej konkretnej plotki jest Direct Feed Games, konto na Twitterze z udokumentowaną historią przecieków i raportów. Konto też wydaje się tego całkiem pewne:

Switch ma już sporo tytułów Assassin’s Creed dzięki grupa rebeliantów I Assassin’s Creed III – Istnieje również wersja w chmurze Epicki. Biorąc pod uwagę wiek tej konkretnej grupy, może to być uzasadnione – ale co o tym myślisz? Daj nam znać, jeśli chcesz powtórzyć przygody Ezio na swoim Switchu, zamieszczając komentarz poniżej.

READ  Sim Management Sim „Dobra firma” pojawi się na PC w przyszłym miesiącu

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top