Plotka: impreza PS5 i PS4 remis w lutym

Horyzont Zakazany Zachód PS5 PlayStation 5 1

Tom Henderson, plotkarz, który pracuje jako wolny strzelec dla wielu głównych stron internetowych, uważa, że PlayStation Big Show jest tuż za rogiem. Według pisarza – który zgrabnie ujawnił sporo historii w przeszłości – „wygląda na to, że następne wydarzenie Sony może odbyć się w lutym w oparciu o wydarzenia medialne z tego miesiąca i poprzednie daty PlayStation”.

Nie jest do końca jasne, czy Henderson ma na ten temat wewnętrzne źródła, czy też zgaduje. Zadzwoniliśmy do niego, a on powiedział nam, że to połączenie tych dwóch rzeczy i wkrótce udostępni pełny film z dodatkowymi informacjami. Tymczasem dodał: „Prawdopodobnie warunki gry, ale moim zdaniem prawdopodobnie jest za duży”. Rób, co chcesz.

Nie wydaje nam się to dziwnym twierdzeniem. Sony będzie chciało jeszcze co najmniej jednego Zakazany horyzont na zachód Eksplozja przed 18 lutego i z Gran Turismo 7 Wydanie tuż za nim, czas ma sens dla jakiejś promocyjnej transmisji na żywo. Zawsze jesteśmy głodni nowych wieści o PlayStation, więc oto plotka, która, mamy nadzieję, się sprawdzi.

[source twitter.com, via reddit.com]

READ  Mówi się, że „Breath of the Wild 2” jest w drodze na zimową wersję 2022

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top