Po ujawnieniu nowej gry Knights of the Old Republic na PS5, oryginał trafi na Switch

Nie wiadomo skąd, dla moich fanów był to zaskakująco obfitujący w wydarzenia miesiąc Gwiezdne wojny: Rycerze Starej Republiki. Dwa tygodnie temu Sony ujawniło, że Aspyr Media pracuje nad remake’iem Rycerze Starej Republiki Na PlayStation 5 i PC. Po tym ogłoszeniu podczas najnowszego Nintendo Direct dowiedzieliśmy się, że oryginalna wersja Rycerze Starej Republiki Gra zmierza na konsolę Nintendo Switch.

Aspyr zajmuje się rozwojem w porcie Switch firmy Rycerze Starej Republiki Poza tym w dzisiejszych czasach ręce firmy wydają się być pełne. Chociaż szczegóły dotyczące portu Switch są nadal dość skąpe, widzieliśmy klip z dość wyraźnymi wizualizacjami prawie 20-letniej gry.

Na Twitterze Aspyr opisał, czym jest ten port, a czym nie, w odpowiedzi na wielu ciekawskich graczy. „To będzie port oryginalnej gry” Książki Aspera. „Będą pewne drobne modyfikacje, aby pomieścić sprzęt Nintendo Switch, ale poza tym będzie to oryginalna wersja Gwiezdne wojny: Rycerze Starej Republiki które fani znają i kochają”.

Nie będziemy więc zbytnio sugerować ulepszeń, ale zakładamy, że taki jest cel nadchodzącej nowej wersji. Rycerze Starej Republiki Jest to gra, która zawsze była popularna przez lata i do dziś wielu uważa ją nie tylko za jedną z najlepszych gier BioWare, ale także jedną z najlepszych. Gwiezdne Wojny gry kiedykolwiek.

Jeśli Rycerze Starej Republiki Krótko przed czasem i masz przełącznik, ten port będzie dobrym sposobem, aby w końcu zobaczyć, o co to całe zamieszanie. Gwiezdne wojny: Rycerze Starej Republiki Premiera na Nintendo Switch 11 listopada 2021 r. W cenie 14,99 USD.

READ  Napędzana skuterem Honda Civic sprawia, że ​​drapiemy się po głowach

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top