Podczas Europejskiego Sympozjum Technologicznego Samsung przedstawia zaawansowaną sztuczną inteligencję i inteligentne funkcje w najnowszej gamie Neo QLED, OLED i urządzeniach lifestylowych

Podczas Europejskiego Sympozjum Technologicznego Samsung przedstawia zaawansowaną sztuczną inteligencję i inteligentne funkcje w najnowszej gamie Neo QLED, OLED i urządzeniach lifestylowych

Ekskluzywne, praktyczne doświadczenie i szczegółowe odprawy zapewniają mediom wcześniejszy dostęp do oferty produktów Samsung na rok 2024, zanim produkt zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek

Firma Samsung Electronics, wiodący na świecie producent telewizorów od 18 lat z rzędu, rozpoczęła coroczny cykl seminariów technicznych we Frankfurcie w Niemczech. W dniach 20–22 lutego Samsung zaprezentuje najnowszą linię wyświetlaczy na rok 2024, obejmującą nową, innowacyjną technologię AI i inteligentne funkcje, w produktach Neo QLED, OLED i Lifestyle dla profesjonalistów w Europie.

Sesje seminariów technicznych to program długotrwały, zapewniający szczegółowe informacje i wyjątkowe, praktyczne doświadczenia z nowymi produktami w ciągu ostatnich 13 lat. W ramach wizji firmy Samsung dotyczącej wyświetlaczy wizualnych – „Chcemy wprowadzać innowacje, aby inspirować nowe sposoby życia” – w tym roku firma zaprezentuje wybrane, najnowocześniejsze technologie z oferty na rok 2024, które zapewniają nowy styl życia i nowe sposoby korzystania z treści.

Europejskie sympozjum techniczne 2024 we Frankfurcie toruje drogę do podobnych sesji w kluczowych regionach na całym świecie jeszcze w tym roku, w tym w Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Łacińskiej. Podczas tych wydarzeń Samsung zaprezentuje nowe technologie, w tym najnowsze telewizory i gamę produktów lifestylowych:

  • SAMSUNG Nowy telewizor QLED 75 cali 8K QN900D NQ8 zawiera nowy, potężny procesor AI Gen3, który obsługuje takie funkcje, jak 8K AI Upscaling Pro i AI Motion Enhancer Pro, aby uzyskać najlepszy jak dotąd obraz Neo QLED 8K.
  • the System operacyjny Tizen 2024 Zapewnia dostęp do treści w centrum uwagi, oferując spersonalizowane wrażenia w oparciu o różne konta skonfigurowane na telewizorach Smart TV. Tizen oferuje usługi takie jak Samsung Gaming Hub, wszechstronną platformę do odkrywania strumieniowego przesyłania gier, z rekomendacjami treści zapewniającymi wygodne i dostosowane do potrzeb gry w chmurze.
  • Rama muzyczna Jest to konfigurowalny głośnik bezprzewodowy, zaprojektowany tak, aby płynnie wtapiał się w otoczenie. Może pracować jako samodzielny soundbar lub można go sparować z telewizorem Samsung i soundbarem za pośrednictwem Q-Symphony, aby zapewnić bardziej wciągające wrażenia wizualne z dźwiękiem przestrzennym.
  • nowy Nieoślepiająca technologia OLED Technologia ta, zaprojektowana specjalnie dla wyświetlaczy OLED firmy Samsung na rok 2024, utrzymuje dokładność kolorów i ostrość obrazu, jednocześnie redukując odbicia od pobliskiego oświetlenia. Nowa specjalistyczna twarda powłoka i wzór powłoki powierzchniowej przezwyciężają kompromis pomiędzy połyskiem a współczynnikiem odbicia.

▲ Martin Kim z laboratorium rozwiązań w zakresie jakości obrazu firmy Samsung Electronics wyjaśnia, że ​​telewizor Neo QLED 8K 2024 jest wyposażony w nowy, potężny procesor NQ8 AI Gen3, który obsługuje funkcje oparte na sztucznej inteligencji, takie jak 8K AI Upscaling Pro i AI Motion Enhancer Pro.

▲Andrew Son, laboratorium rozwiązań w zakresie jakości obrazu w firmie Samsung Electronics, prezentuje silnik sztucznej inteligencji firmy Samsung, który może natychmiastowo zoptymalizować jakość obrazu i dźwięku w zależności od gry lub gatunku, w który gra.

▲ Hayley Jung, tester rozwiązań w zakresie jakości obrazu w firmie Samsung Electronics, pokazuje, w jaki sposób użytkownicy mogą konfigurować własne profile w systemie operacyjnym Tizen 2024 telewizorów Samsung Smart TV, aby zapewnić spersonalizowane wrażenia, w tym spersonalizowane rekomendacje.

▲ Hayley Jung, tester rozwiązań w zakresie jakości obrazu w firmie Samsung Electronics, pokazuje, w jaki sposób użytkownicy mogą konfigurować własne profile w systemie operacyjnym Tizen 2024 telewizorów Samsung Smart TV, aby zapewnić spersonalizowane wrażenia, w tym spersonalizowane rekomendacje.

„Zawsze z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie naszej serii seminariów technologicznych” – powiedział Young Jae Kim, wiceprezes wykonawczy ds. wyświetlaczy wizualnych w Samsung Electronics. „Każdego roku mamy okazję spotkać się z lokalnymi mediami i profesjonalistami, nie tylko w celu przedstawienia demonstracji i szczegółowych wyjaśnień na temat nowych technologii, ale także w celu omówienia produktów, którymi jesteśmy najbardziej podekscytowani i wysłuchania ich opinii”.

READ  Zuckerberg i Mita doznają kolejnej porażki

Więcej informacji na temat oferty telewizorów i produktów lifestylowych firmy Samsung na rok 2024 można znaleźć na stronie Samsung.com.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *