Poddany kwarantannie grill „Curry Night” Scotta Morrisona wzbudza oburzenie — i pewne wsparcie

Globalizm

Australijczycy, którzy otrzymali podwójną szczepionkę, mogą zacząć planować swoje podróże między innymi do USA, Wielkiej Brytanii, Singapuru i Japonii. Premier Australii Scott Morrison podaje wszystkie szczegóły. Wideo / rząd australijski

Australijski premier wywołał oburzenie, zamieszczając zdjęcie, na którym gotuje grilla podczas kwarantanny po powrocie z zagranicy.

Scott Morrison zamyka się w The Lodge w Canberze po powrocie z USA w zeszłym miesiącu.

Podczas dwutygodniowej izolacji Morrison zdołał zorganizować konferencje prasowe za granicą, ale jego najnowszy post na Instagramie wywołał poruszenie.

Obok zdjęcia przedstawiającego go za grillem ze stali nierdzewnej, Morrison napisał: „13 dzień kwarantanny dobiega końca. Sobotnia noc z curry – kurczak, bakłażan i zwisające curry”.

Użytkownicy Instagrama szybko zauważyli, że Morrison „nie ma kontaktu” z resztą Australii, biorąc pod uwagę, że NSW, Victoria i ACT pozostają zamknięte, a wielu Australijczyków pozostawionych za granicą wciąż nie może wrócić do domu.

Jeden z użytkowników napisał: „Przeczytaj pokój – powiedz, że jest to dość niesmaczne (kiedy) większość ludzi musi poddać się kwarantannie bez możliwości otwarcia okna, nie mówiąc już o ugotowaniu posiłku”.

Inny powiedział: „Jak odbywa się ta kwarantanna… spójrz (na) co nakładasz na innych Australijczyków”

– O rany, powinien to zrobić w kwarantannie – powiedział inny.

Ktoś powiedział: „Masz szczęście. Musiałem zrobić swój pokój w pokoju hotelowym bez świeżego powietrza, a widok z okna był ceglaną ścianą. Nie widziałem nieba przez 14 dni”.

Inni użytkownicy przyjęli inny ton.

Jeden z użytkowników powiedział: „Kto potrzebuje Uber Eats, skoro potrafisz naprawdę dobrze gotować”.

Premier Australii Scott Morrison.  Zdjęcia/Getty Images
Premier Australii Scott Morrison. Zdjęcia/Getty Images

Inny powiedział: „Ciesz się przy grillu PM”.

Podczas gdy Morrison może izolować się w The Lodge wraz z niektórymi pracownikami, wszyscy Australijczycy powracający z zagranicy nadal muszą spędzić dwa tygodnie w zarządzanym ośrodku izolacyjnym.

READ  epidemia delta covid 19: obowiązkowe szczepienia pracowników służby zdrowia w ramach „skutecznego badania”; Kto tego chce, a kto nie?

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top