Pokémon’s Diamond & Pearl Remakes stał się drugą co do wielkości grą wydaną w Japonii

Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl W przypadku Nintendo Switch wygląda na to, że ma mocny start w Japonii.

Według wczesnych danych sprzedażowych z FamitsuNowe wydawnictwa sprzedały się w sumie 1 395 642 milionów egzemplarzy w ciągu zaledwie trzech pierwszych dni. Ta liczba obejmuje standardowe kopie detaliczne, dwupaki i zakupy kartą do pobrania w sklepie.

Nie obejmuje pobrań cyfrowych za pośrednictwem Switch eShop, chociaż zarówno Brilliant Diamond, jak i Shining Pearl są „Bestseller” w Nintendo Digital Store w tym regionie Natychmiast.

Ta rzeczywista suma sprzedaży oznacza, że ​​nowe wersje miały drugą co do wielkości sprzedaż Switcha w Japonii. Gra na pierwszym planie to Przejście dla zwierząt: nowe horyzontysprzedany w okolicy 1 880 626 egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni.

W porównaniu z wersjami na Switcha, oryginalne gry Diamond i Pearl na DS zamieniły się w 1,586 miliona w cztery dni. Co ciekawe, nowe wydania też to mają Przekroczono sprzedaż demarkacyjną z miecz i tarcza pokemonKtóry sprzedał 1 364 544 milionów sztuk, kiedy został wprowadzony na rynek w Japonii.

Na początku tego tygodnia dane dotyczące sprzedaży w Wielkiej Brytanii ujawniły, że Diamond i Pearl zostały już zregenerowane Drugie co do wielkości wydanie pudełkowe roku w regionie. Czy przyczyniło się to do sukcesu sprzedaży Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl na Nintendo Switch? Powiedz nam poniżej.

READ  Lekarz używa aparatu Macro iPhone'a 13 Pro do badania oczu pacjentów

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top