Połączenia głosowe i wideo w X są teraz dostępne dla abonentów bez subskrypcji

Połączenia głosowe i wideo w X są teraz dostępne dla abonentów bez subskrypcji
X, dawniej Twitter, uruchamia połączenia głosowe i wideo ze wszystkimi użytkownikami, realizując wizję „super aplikacji” Elona Muska. Połączenie kontrolowane przez użytkownika…
Czytaj więcej
X, platforma mediów społecznościowych znana wcześniej jako Twitter, w końcu uruchomiła długo oczekiwaną funkcję połączeń audio i wideo dla wszystkich użytkowników, nie tylko abonentów premium.

Wcześniej funkcja połączeń X była zablokowana za zaporą dla X Premium, pozostawiając osoby nie posiadające abonamentu na lodzie. Teraz każdy może dołączyć do imprezy wideo i bezproblemowo kontaktować się z przyjaciółmi i rodziną bezpośrednio za pośrednictwem wiadomości bezpośrednich. To kolejny krok X w kierunku bardzo ambitnego celu, jakim jest stanie się „super aplikacją” – czymś, co właściciel Elon Musk wychwalał od jakiegoś czasu. X ma stać się kompleksowym centrum społecznościowym oferującym kompleksowy zestaw funkcji bez konieczności przełączania wielu aplikacji. Otwierając komunikację dla wszystkich użytkowników, X staje się bardziej dostępny i potencjalnie przyciąga nowych użytkowników, którzy wcześniej korzystali z innych platform do rozmów wideo.

Wprowadzenie tej funkcji wywołało pewne kontrowersje w momencie jej ogłoszenia, w związku z obawami dotyczącymi potencjalnego odbierania przez użytkowników połączeń od nieznanych osób. Aby rozwiązać ten problem, X wdrożyło mechanizmy kontroli użytkownika, umożliwiające poszczególnym osobom zarządzanie ich preferencjami komunikacyjnymi. Użytkownicy mają swobodę decydowania, kto może do nich dzwonić, lub mogą całkowicie wyłączyć funkcję dzwonienia.

Jak skonfigurować funkcję połączeń w XMożesz aktywować funkcję dzwonienia, wykonując następujące kroki:

    ul1

  • li1 Otwórz aplikację X
  • li1 Kliknij swoje zdjęcie profilowe u góry
  • li1 Wybierz „Ustawienia i prywatność”
  • li1 Przejdź do menu „Prywatność i bezpieczeństwo”.
  • li1 Kliknij opcję „Wiadomości bezpośrednie”.
  • li1 Dostosuj preferencje połączeń głosowych i wideo według potrzeb
READ  Jak obejrzeć konferencję prasową Panasonic CES 2024

Użytkownicy mogą wybrać opcję odbierania połączeń wyłącznie od kontaktów z ich książki adresowej, kont, które obserwują, lub ograniczyć połączenia do zweryfikowanych użytkowników. Dla tych, którzy wolą nie odbierać połączeń telefonicznych

TOI Tech Bureau to oddany zespół dziennikarzy zaangażowanych w… Czytaj więcej

Koniec artykułu

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *