Policja twierdzi, że trzyletnia dziewczynka jest bezpieczna z rodziną pięć dni po zaginięciu w Darwin

Globalizm

Stevie Booth, znany również jako Stevie Croson, był ostatnio widziany między boiskiem a toaletami w Mindell Beach w Darwin w piątek, 31 grudnia. Zdjęcie / Wprowadzenie

W sylwestra na plaży Darwin znaleziono zaginioną trzyletnią dziewczynkę, która bezpiecznie połączyła się z rodziną.

Stevie Booth, aka Stevie Croson, wróciła dzisiaj z rodziną, pięć dni po tym, jak widziano ją między placem zabaw a toaletą na Mindell Beach w Darwin.

Post na oficjalnej stronie Służb Ratowniczych Terytorium Północnego na Facebooku stwierdzał, że Stevie został znaleziony.

„Dziękuję za troskę i troskę wszystkich oraz za wysiłki wielu osób zaangażowanych w jej odnalezienie” – czytamy w oświadczeniu.

Policja NT potwierdziła NCA NewsWire, że Stevie była bezpieczna ze swoją rodziną.

Policja powiedziała, że ​​ma duże obawy po tym, jak zostali powiadomieni o jej zniknięciu dwa dni po jej zniknięciu.

Rodzina zgłosiła zaginięcie 3-letniej dziewczynki na policję w niedzielę wieczorem, kiedy funkcjonariusze udali się do domu Malaka w innej sprawie.

Krewny powiedział policji, że Stevie nie widziano od piątku wieczorem i wezwali pomoc publiczną w odnalezieniu dziewczyny.

Pełniący obowiązki nadinspektora Mark Mallogorsky powiedział, że policja ma nadzieję, że inni członkowie rodziny lub przyjaciele zabrali 3-latka pod swoją opiekę.

Policja poinformowała, że ​​3-letni chłopiec, który zaginął w odległym rejonie centralnej Australii późnym sylwestrem, został zaatakowany przez psy.

Dwa duże psy zostały uprowadzone w poniedziałek do badań kryminalistycznych po rozpoczęciu akcji poszukiwawczej i ratowniczej w odległej społeczności Aborygenów w Hermansburgu (Nataria), 125 kilometrów na południowy zachód od Alice Springs, około godziny 23 w piątek, kiedy jego rodzina zgłosiła go na policję.

Chłopiec został znaleziony żywy w sobotę i przewieziony do miejscowej przychodni zdrowia, gdzie wkrótce potem zmarł.

READ  Koronawirus Covid-19: dlaczego ekspert twierdzi, że wariant Omicron może sygnalizować koniec Covid

Pełniący obowiązki zastępcy komisarza Sachin Sharma powiedział w poniedziałek, że obrażenia chłopca są „zgodne z atakiem zwierząt”, ale nie wykluczają manipulacji.

Zwierzęta są znane jako „psy obozowe”. Właściciele współpracują z policją.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top