Polska, Szwecja i Dania awansowały do ​​finału FIM Speedway of Nations 2021

Bardos Smarslick Poprowadź jego polską drużynę Zwycięstwo i Manchester Energy w finale FIM Speedway of Nations w Manchesterze

WFinał Monster Energy FIM Speedway of Nations w Manchesterze w piątek ogłosił zakończenie swojej misji, ponieważ Polska zarejestrowała ich miejsce jako zwycięzcy półfinału 1 w Doug Cowboys.

Polacy zajęli pierwsze miejsce z 37 punktami, wygrywając 19. wyścig z przewagą 6-3 nad Finlandią. Dominik Kubera Dodano poniżej 13 i 21 Jacob Miskovic Rozłączony z trzema.

Pomimo duńskiej gwiazdy Michael Michelson Wygrał epicki bieg 21, szwedzką parę Fryderyka Lindgrena I aspiryna Pontus Polepszyło się Leon Matson Skorzystaj z przewagi 5-4 i zamknij drugie automatyczne miejsce kwalifikacyjne do finału o 34 punkty.

To pozostawiło Dance w wieku 32 lat i zmusiło ich do finałowej rundy kwalifikacyjnej przeciwko Stanom Zjednoczonym, gdzie zajęli czwarte miejsce na 28. Ale ważne jest, aby Mattson i Michelson zarezerwowali bilety do Manchesteru 16 i 17 października.

Pierwsze miejsce zajęli Polacy, ale nawet jeśli Smarslik nie chce iść dalej niż on sam, to z radością stoi w kolejce na Narodowym Stadionie Żużlowym, ponieważ jego kraj stara się o swój pierwszy tytuł mistrza świata Monster Energy Chan.

„Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ drużyna wygrała i dla nas to bardzo dobrze, że osiągnęliśmy nasz cel. Teraz zobaczymy się w Manchesterze” – powiedział Smerslick.

Nie chciałem dużo mówić przed spotkaniem. Musimy jechać do Manchesteru i zobaczyć, co się stanie.

Dominik Kubera FIM Speedway otrzymał miejsce w składzie startowym kosztem gwiazdy Grand Prix Macież Janowski. Laplin wierzy, że jego wysiłki na Łotwie wystarczą, aby zapewnić mu miejsce w finale.

„Naprawdę chcę zaangażować się w wyścig. Zobaczmy, co zrobi trener”.Rafał Dobruki) Wola. Postaram się być najlepszy. Chcę coś zmienić na rowerze i czegoś poszukać. Ale zobaczymy – powiedział Kubera.

Musieliśmy ciężko pracować, ale czułem się dobrze w zespole. Bardzo trudno było utrzymać dobry układ na tym torze. Po wielu biegach tor się zmienił. Ale jest w porządku. Wygraliśmy, jesteśmy w finale. Teraz najważniejsze jest spotkanie w Manchesterze.

READ  Versius powstał w Polsce, ponieważ CMR rozszerza swoją obecność w całym regionie

Fryderyka Lindgrena Był szczęśliwy, że może poprowadzić swoją drużynę, zdobywając 23 z 34 punktów swojej drużyny – tracąc jeden punkt w sześciu biegach.

Świat nr 3 w Anglii nie jest obcy ściganiu się w dwóch oddzielnych przestrzeniach przez 14 sezonów z SGP Premiership Club Wolverhampton w latach 2003-2017.

Lindgren był cztery lata drogi i przyznał, że zaginął przed wyjazdem do Manchesteru. Roześmiał się: „Zjem dobre angielskie śniadanie i przygotuję się do wyścigu!”

Szwedzki kapitan dodał: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy przejść od razu do finału z dwoma pierwszymi miejscami. Ciężko na to pracowaliśmy. Piosenka była bardzo wymagająca, więc jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to zrobiliśmy. Teraz naprawdę nie możemy się doczekać do Manchesteru.

Duński kapitan Leon Matson przyznał, że w ostatnich tygodniach cierpiał z powodu złego stanu zdrowia, więc z radością zabrał Michelsona do domu na ostatnie kwalifikacje.

„Poszło nam dobrze”, powiedział z zapałem Matson. „Współpracowaliśmy dobrze. Ale to było trudne spotkanie, zwłaszcza, że ​​przez ostatnie kilka tygodni byłem chory. Nadal brakuje mi energii i siły. Ostatni wyścig był naprawdę trudny i udało mi się przetrwać. Naprawdę łapałem rower.

„Ale udało nam się przejść do finałów i jestem z tego powodu szczęśliwy. Chcę wrócić do pełnego zdrowia i sprawności. Jestem pewien, że będziemy silni w Manchesterze, kiedy będę w pełni sprawny.”

Półfinał 2 odbędzie się w sobotni wieczór w Daugavpils, gdy Łotwa próbuje osiągnąć swój pierwszy światowy finał, kiedy zmierzy się z broniącymi tytułu mistrzami MFR, Australią, Francją, Ukrainą, Włochami i Niemcami.

1 półfinał Monster Energy Son:
1 Polska 37: 1 Bardos Smarslik 21, 2 Dominic Kubera 13, 3 Jacob Miskovic 3.
2 Szwecja 34:1 Frederick Lindgren 23, 2 Pontus Aspirin 8, 3 Philip Hellstrom-Bangs 3.
3 Dania 32: 1 Leon Matson 12, 2 Michael Michelson 18, 3 Mats Hanson 2.
4 USA 28:1 Brock Nicole 7, 2 Luke Becker 21, 3 Blake Borello 0.
5 Finlandia 24: 1 Timo Lahdi 18, 2 Tero Arnio 6, 3 Timo Salonen 0.
6 Słowenia 17: 1 Matic Ivasic 10, 2 Nick Scorza 7, 3 Ans Greg 0.
7 Czechy 17: 1 Vaklav Milik 11, 2 Joseph Frank 4, 3 Peter Klubak 2

READ  Jak wakacje w Polsce mogą wesprzeć Ukrainę | polskie święta

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top