Portugalczyk jest otwarty na transfer Chelsea?

Portugalczyk jest otwarty na transfer Chelsea?

Po raz pierwszy opublikowano 5 lipca 2022, 13:11 czasu indochińskiego

Cristiano Ronaldo chce opuścić Manchester United w poszukiwaniu lepszych ambicji. Tymczasem Chelsea poważnie rozważa zatrudnienie go, podczas gdy mówi się, że jest otwarty na ruch.

Źródło obrazu: Getty Images

Portugalski supergwiazda Cristiano Ronaldo podobno powiedział Manchesterowi United, że byłby gotów opuścić klub tego lata w poszukiwaniu lepszych ambicji. W zeszłym sezonie wrócił na Old Trafford z Juventusu, po ponad dekadzie nieobecności. Choć ostatni sezon zakończył jako najlepszy strzelec klubu, Czerwone Diabły nie zrobiły wrażenia, ponieważ zajęły szóste miejsce w angielskiej Premier League (EPL), grając w tym sezonie w Lidze Europejskiej (UEL). Tymczasem angielska rywalka United, Chelsea, rozważa obecność Ronaldo na Stamford Bridge, podczas gdy Portugalczyk ma być otwarty na przeprowadzkę do Londynu.

Źródło obrazu: Getty Images

Źródło obrazu: Getty Images

dla każdego ESPNAgent Ronaldo, Jorge Mendes, przeprowadził nową rundę rozmów z nowym właścicielem Chelsea, Toddem Buhlim. Poza tym wśród potencjalnych destynacji Portugalczyków zostali wybrani mistrz Niemiec Bayern Monachium i mistrz Francji Paris Saint-Germain (Paris Saint-Germain). Podczas gdy Buhle interesuje obecność Ronaldo na Stamford Bridge, ciekawie będzie zobaczyć, czy trener Thomas Tuchel jest chętny do posiadania 37-latka.

Źródło obrazu: Getty Images

Ronaldo strzelił 24 gole w 38 meczach w rozgrywkach dla United w zeszłym sezonie. Jednak podobno miał nieporozumienia w szatni. W przeciwieństwie do tego, ówczesny trener Ralf Rangnick zasugerował wypuszczenie Ronaldo w styczniu, ponieważ nie pasował do jego stylu wyciskania. Pomimo nalegań Czerwonych Diabłów, że Portugalczyk nie jest na sprzedaż, Chelsea może poważnie rozważyć tę opcję, wraz z Neymarem na horyzoncie, o którym mówi się, że jest otwarty na sprzedaż przez PSG.

Przeczytaj także: Ambicja Ligi Mistrzów może doprowadzić Ronaldo do drastycznego obniżenia pensji, aby zapewnić sobie wyjście Manchesteru United

READ  Sędzia finału Ligi Mistrzów podtrzymał swoje stanowisko po przeproszeniu za swoje relacje z przywódcą skrajnej prawicy

Źródło obrazu: Getty Images

Chelsea jest również gotowa do startu w wyścigu dla polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego z Bayernu, który przygląda się przeprowadzce do hiszpańskich gigantów Barcelony. Jednocześnie Bawarczycy odrzucali wiele ofert Katalończyków. Ponieważ Ronaldo chce nadal grać w Lidze Mistrzów (UCL), może chcieć obniżyć swoją obecną pensję 500 000 funtów tygodniowo i dołączyć do konkurencyjnego klubu. Z kolei był bliski dołączenia do rywala Manchesteru City w Crosstown w zeszłym sezonie.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *