Porzucenie AirPods 3 ujawnia różnice w stosunku do AirPods Pro pomimo podobnej konstrukcji

Po ogłoszeniu z zeszłego miesiąca AirPods 3 wreszcie są wśród nas. Nowa generacja prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych firmy Apple ma nowy wygląd inspirowany AirPods Pro i funkcje takie jak Spatial Audio i Adaptive EQ. Jednak podczas gdy wygląd zewnętrzny wygląda prawie tak samo, są one bardzo różne w środku, jak pokazano w nowym rozbiciu 52audio.

kanał Youtube specjalizujący się w słuchawkach, 52 głosy Trzecia generacja AirPodsów została zdemontowana, aby pokazać nam, co jest w środku. Zgodnie z oczekiwaniami AirPods 3 nie są do końca łatwe do demontażu, ponieważ większość części jest sklejona, co oznacza, że ​​są prawie niemożliwe do naprawienia.

Patrząc na nowe etui ładujące AirPods 3, możemy zauważyć nowy zestaw magnesów służących do mocowania etui do ładowarki MagSafe, czego nie mają inne AirPods. Obudowa ma również grafitową podkładkę termiczną, która zapobiega problemom z nagrzewaniem, a także port Lightning, tablicę logiczną i baterię 345 mAh.

Co ciekawe, podczas gdy etui ładujące AirPods Pro ma dwie oddzielne wewnętrzne małe baterie, etui AirPods 3 ma tylko jedną dużą baterię.

W przypadku samych słuchawek AirPods 3 każda słuchawka ma Nowy czujnik wykrywania skóry Jest to na tyle sprytne, że nie da się zwieść innym powierzchniom – i jest to pierwsze w rodzinie AirPods. Wszystkie komponenty są połączone kablem FPC z małą baterią między głośnikiem a mikrofonem. Pojemność wewnętrznej baterii AirPods 3 wynosi 0,133 Wh.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *