Premiera God of Rock 18 kwietnia 2023 roku

Premiera God of Rock 18 kwietnia 2023 roku

Rytm Hybryda gry walki rockowy bóg zostanie zwolniony do PlayStation 5i Seria Xboxi PlayStation 4i Xbox Onei konwertujeI komputer Przez parowy W dniu 18 kwietnia 2023 r. wydawca Modowe gry i deweloper Modus Studios Brazylia ogłosić. To niewielkie opóźnienie zaplanowane z góry Okno wydania zimowego.

rockowy bóg Będzie też można w nią grać na konwencie anime, gier, cosplayów i popkultury Holiday Matsuri w Orlando na Florydzie, który odbędzie się w dniach 16-18 grudnia.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Modus Games:

Na około

Tajemniczy bóg rocka przywrócił duchy największych muzyków wszechświata, by starli się dla rozrywki. RevitaDzięki nowym ciałom i nowym mocom każdy muzyk stanie się uczestnikiem własnej gry, walcząc między sobą o muzyczną dominację na światowej scenie.

rockowy bóg Łączy rytmiczną rozgrywkę z mechaniką walki w pełnych napięcia pojedynkach jeden na jednego. Wybieraj spośród dziesiątek unikalnych wojowników, z których każdy ma własny projekt, mechanikę i ataki kombinowane. Hartuj przeciwnika, wykonując normalne ruchy i budując licznik, uderzając nuty w rytm piosenki, a następnie użyj miernika, aby uwolnić ruchy EX i specjalne, które zadają obrażenia i zwiększają złożoność ich utworów. Na koniec pokonaj ich niszczycielskim super atakiem! W miarę postępu bitwy ścieżka muzyczna będzie coraz bardziej złożona i trudna, aż pozostanie tylko jeden wojownik!

Kluczowe cechy

  • bitwę, aby wygrać – Weź udział w muzycznych bitwach na najwyższym poziomie w tym konkurencyjnym wojowniku opartym na rytmie.
  • Nieograniczony pułap umiejętności – Tory będą coraz trudniejsze, aż zostanie tylko jeden myśliwiec.
  • Ponad 40 oryginalnych utworów – Każdy z własnymi unikalnymi i wymagającymi utworami do opanowania.
  • Wszechświat jest twoją sceną – Kontroluj 12 zupełnie różnych postaci, z których każda ma własny styl gry na ośmiu dynamicznych etapach rozmieszczonych w całym wszechświecie.

Wzory zabaw

  • Tryb opowieści – Podążaj za swoją ulubioną postacią przez rozgałęziony tryb fabularny i walcz z innymi muzykami, aby zostać ostatnim żywym.
  • tryb treningowy – Opanuj najtrudniejsze segmenty w każdym utworze i ćwicz wykonywanie specjalnych ruchów w rytm.
  • edytor ścieżek – Nadaj swoim ulubionym utworom własny obrót, dodając i usuwając notatki według własnych upodobań.
  • Lokalne i sklasyfikowane online wiele – Rywalizuj łeb w łeb z graczami w domu lub na całym świecie w swobodnym i rankingowym trybie wieloosobowym.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

READ  Współzałożyciel Clubhouse otwiera się na temat bólów wzrostu w ciągu ostatnich 18 miesięcy

Przegląd rozgrywki

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *