Promocja Marvel’s Midnight Suns przedstawia turową akcję, historię i nie tylko

Marvel’s Midnight Suns to nadchodząca gra strategiczna czasu rzeczywistego (RTS) osadzona w uniwersum Marvela, której premiera odbyła się na Gamescom 2021. Teraz Marvel Entertainment udostępnił swój pierwszy materiał z rozgrywki, który pokazuje postacie i niektóre ich umiejętności, wraz z mechaniką gry. Marvel’s Midnight Suns ukaże się w marcu przyszłego roku na konsole i komputery PC. Połączysz walkę turową z elementami RPG. Marvel zdradzi więcej na temat gry 7 września.

według Oficjalna strona internetowa, Marvel’s Midnight Suns opisuje się jako „nową taktyczną grę RPG osadzoną w ciemnej stronie uniwersum Marvela, w której stawisz czoła demonicznym siłom z podziemi, gdy łączysz siły i żyjesz wśród Północnych Słońca, ostatniej linii obrony Ziemi. ” Gra oparta jest na postaciach z komiksów Midnight Sons.

Zwiastun rozgrywki rozpoczyna się od akcji Marvel’s Midnight Suns, w której nowy bohater o imieniu Hunter budzi się „kilka wieków” po pokonaniu Lilith, Matki Wszystkich Demonów. Jednak Lilith została przywrócona, a teraz zreformowani Synowie Północy otrzymali zadanie pokonania jej. Pokazuje akcję w stylu XCOM z Wolverine, Doctor Strange, Magik i innymi. Istnieje system kart, w którym gracze mogą wybrać szereg umiejętności dla swojej postaci. Istnieją również opcje dialogu i?

Marvel’s Midnight Suns zawiera postacie, w tym Blade i Ghost Rider, a ci, którzy zarejestrują się do newslettera, otrzymają ekskluzywną skórkę Blade Nightstalker po premierze gry w marcu 2022 roku. Marvel prawdopodobnie pokaże więcej materiału 7 września o 11:30 czasu polskiego (12:30 czasu polskiego). 0:00 IST), gdzie Hunter i Wolverine zmierzą się z Sabretooth.

Gra ukaże się za: PlayStation 5I Playstation 4I Xbox Series X/ Seria S.I Xbox OneI Przełącznik Nintendo, Oprócz parowy I epicki dla komputera. Opracowany przez Firaxis Games i wydany przez 2K.


do najnowszego Nowości technologiczne I OpinieObserwuj Gadżety 360 na ŚwiergotI Serwis społecznościowy Facebooki Wiadomości Google. Aby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zasubskrybuj naszą witrynę Kanał Youtube.

READ  Pixel 8a może zyskać 256 GB większej przestrzeni dyskowej i wyższą cenę

Vineet Washington pisze o grach, smartfonach, urządzeniach audio i nowych technologiach Gadgets 360 z Delhi. Vineet jest starszym redaktorem naczelnym Gadgets 360 i dużo pisał o grach na wszystkich platformach i nowych rozwiązaniach w świecie smartfonów. W wolnym czasie Vineet lubi grać w gry wideo, robić modele z gliny, grać na gitarze, oglądać komiksy i kreskówki. Vineet jest dostępny pod adresem [email protected], więc prosimy o przesyłanie nam swoich potencjalnych klientów i wskazówek.
jeszcze

Recenzja filmu Shang-Chi: Opowieść o chińskich superbohaterach od Marvela dokonuje właściwych wyborów

Powiązane historie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *