Przeciekające zdjęcia Samsung Galaxy S22 Ultra pokazują obsługę rysika S Pen i płaski tył

Zdjęcia Samsunga Galaxy S22 Ultra wyciekły niedawno do sieci. Obrazy wydają się być zdjęciami na żywo ze smartfona, które mogą obejmować obsługę rysika S Pen. Podobnie jak inne urządzenia z serii Galaxy S i Note, Galaxy S22 Ultra wydaje się mieć zakrzywiony ekran. Obrazy na żywo Samsunga Galaxy S22 Ultra ujawniają radykalną zmianę wyglądu tylnego panelu aparatu. Samsung może zrezygnować z ogromnego wybrzuszenia aparatu, które klienci widzieli w serii Galaxy S21, i wybrać płaski tył.

Wcześniej informowano, że Samsung może pozbyć się zakrzywionych ekranów i skupić się na smartfonach z płaskim ekranem. Jak widać na obrazku, który pojawił się w Internecie, Samsung Galaxy S22 Ultra nie ma mocno zakrzywionego ekranu. Krzywizna może być na równi z Galaxy Note 10 Plus, ale nie tak bardzo w Galaxy Note 20 Ultra. Ponadto nadchodząca seria S jest bardzo podobna do serii Note.

Obrazy Samsung Galaxy S22 Ultra pojawiają się w Internecie, ukazując płaski tył

Wyciekły zdjęcia nadchodzącego Samsunga Galaxy S22 Ultra FrontPageTech.com. Obrazy są zgodne z innymi renderami smartfona, które pojawiły się w ostatnim czasie. Z przodu smartfon wydaje się mieć język projektowania smartfonów Samsung z serii Note. Jak wspomnieliśmy wcześniej, przedni panel jest lekko zakrzywiony na krawędziach, a pośrodku znajduje się aparat typu dziurkacza. Podbródek widać również na dole urządzenia. Panel przedni nie jest jednak główną atrakcją urządzenia.

Samsung przeprojektował tylny panel smartfona, aby pasował do nadchodzącego flagowego smartfona. Galaxy S22 Ultra nie ma ogromnego wybrzuszenia kamery, które przebiegało przez wszystkie moduły aparatu i było zintegrowane z bocznym panelem poprzednich smartfonów. Zamiast tego kamery są zakorzenione w tylnym panelu, z oddzielnymi występami wystającymi z panelu dla każdego obiektywu aparatu. To powiedziawszy, smartfon ma nieco pudełkowy wygląd z prawie prostymi krawędziami i minimalną okrągłością na krawędziach ekranu. Dodatkowo smartfon z serii S może mieć wydzielone miejsce na rysik S Pen, który kiedyś był charakterystyczną cechą urządzeń Galaxy Note.

Doniesiono również, że smartfon ma lepszy system kamer z głównym aparatem 108 MP. Konfiguracja aparatu smartfona jest zgłaszana jako 108MP, 12MP ultrawide, 10MP i 10MP peryskop z 10-krotnym zoomem. Samsung potwierdził jednak, że rendery smartfonów nie wydały oficjalnego zdjęcia ani teasera. Dlatego informacje należy traktować z przymrużeniem oka.

READ  Resident Evil Village udowadnia, że ​​serial słusznie zmierza w nieznane

Zdjęcie: FRONTPAGETECH.COM

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top