Przecieki ujawniają, że do Fortnite trafią nowe skórki Strażników Galaktyki

Przecieki ujawniają, że do Fortnite trafią nowe skórki Strażników Galaktyki

Gracze Fortnite, przygotujcie się na przemierzanie galaktyk!

Fortnite X Guardians of the Galaxy przyniesie skórki, emotikony i nie tylko (X/joeriwagner)

Kilka przecieków ujawniło, że do kreatywnego świata Battle Royale wędrują trzy warianty Strażników Galaktyki. Figurki te będą przedstawiać ulubione postacie fanów: Draxa, Groota i Mantisa. Choć oficjalna data premiery nie została jeszcze potwierdzona, możliwe, że ci kosmiczni bohaterowie dołączą do świata Fortnite w nadchodzących miesiącach.

Aktualizacja LEGO Fortnite wskazuje na crossover

Hindustan Times – Twoje najszybsze źródło najświeższych informacji! Czytaj teraz.

Crossover został częściowo ujawniony w najnowszej aktualizacji LEGO Fortnite opublikowanej 26 marca. Fani o sokolich oczach zauważyli wersje LEGO Draxa i Groota na głównym obrazie graficznym łatki. W tej złożonej aktualizacji wprowadzono trzy nowe projekty pojazdów, które fani LEGO mogą odblokować i dostosować. Ale prawdziwe emocje wiążą się z pojawieniem się skórek Strażników.

Przeczytaj także| Co to jest rak skóry? Bardzo rzadki rodzaj raka skóry zdiagnozowany przez gwiazdę Fortnite Ninja

Ujawniono skórki Strażników

Dzięki niesławnym wyciekom Fortnite, Hypexowi i iFireMonkey, mamy teraz wgląd w to, czego się spodziewać. Pokazane są zwykłe wersje trzech skórek Strażników w Fortnite, wraz z plecakami i narzędziami do zbierania:

Skórka Drexa: Drax pojawia się w swoim zwykłym kostiumie, a jego topór to nic innego jak ostrza Draxa. Ma również pasującą dekorację z tyłu Ostrzy Draxa.

Skórka korzenia: Młody dorosły Groot jest przedstawiony w swojej masywnej fazie sportowej. Jego topór, Wielka Pięść Flory, zadaje cios. I oczywiście ma swój sprawdzony gamepad Groot.

Skóra modliszki: Skórę modliszki wyróżniają charakterystyczne czułki, które okresowo błyskają światłem. Jej topór, pazury owadów. Jej zestaw uzupełnia ozdoba w tle Lil' Abilisque.

Emocje i pakiet: Ale to nie wszystko! Oprócz tych skórek Fortnite wprowadzi dwie nowe emotki:

READ  Armored Core 6 potwierdza datę premiery, pokazuje pierwszy gameplay

Taniec Groota w doniczce: Bo kto nie chciałby tańczyć jak małe drzewko w doniczce?

Zniknięcie zergonautów: Tajemnicza ekspresja dodaje elementu zaskoczenia.

Z przecieków wynika, że ​​przedmioty te będą częścią pakietu, który będzie można kupić za prawdziwe pieniądze, a nie za V-dolce w grze. Długoletni gracze mogą pamiętać, że Fortnite zawierał wcześniej skórkę Groota, którą można było odblokować poprzez Przepustkę Bitewną.

Przeczytaj także| Fani Streamera Ninja na Twitchu oferują wsparcie po zdiagnozowaniu raka: „Jesteśmy wdzięczni, że znaleźliście to tak wcześnie”

Powrót postaci Marvela do Fortnite będzie zapewne dla fanów miłą niespodzianką. Jednak w tej historii jest coś więcej. W lutym Disney i Epic Games ogłosiły przełomowe partnerstwo. Disney zainwestował aż 1,5 miliarda dolarów, aby nabyć udziały w Epic. Razem pracują nad nowym światem gier i rozrywki, do którego można uzyskać dostęp z poziomu programu uruchamiającego Fortnite. Wyobraź sobie odkrywanie świata, w którym zderzają się Marvel, Gwiezdne Wojny i Pixar!

A to nie wszystko, przeciekacze ujawnili kolejną ekscytującą współpracę: Nike dołącza do imprezy Fortnite. Nadchodzący pakiet Airphoria Volume 2 obiecuje więcej skórek i niespodzianek.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *