Przychodzącego trenera All Blacks zauważono w Blenheim

Przychodzącego trenera All Blacks zauważono w Blenheim
Trenera drużyny All Blacks Scotta Robertsona widziano w Blenheim, jak kibicował swojemu synowi po zwycięstwie.  (zdjęcie archiwalne)

Johna Davidsona/Photosport

Trenera drużyny All Blacks Scotta Robertsona widziano w Blenheim, jak kibicował swojemu synowi po zwycięstwie. (zdjęcie archiwalne)

Przychodzącego trenera drużyny All Blacks widziano w Marlborough, jak kibicował drużynie swojego syna po zwycięstwie.

Obecnego trenera Crusaders Scotta Robertsona widziano dwukrotnie w weekend w okolicach Blenheim, raz podczas piątkowej imprezy Bayley’s Friday Night Feast, a następnie ponownie w sobotę w Lansdowne Park, jak kibicował drużynie Junior Crusaders XV.

Jego syn McLane Robertson z St Andrew’s College 1st XV został wybrany do reprezentowania Junior Crusaders przeciwko drużynie Hurricanes Under-18 w Garden.

Dyrektor handlowy i marketingowy Tasman Rugby Union, Nick Worthington, powiedział, że Robertson był tam, aby wspierać syna w grze, którą oboje kochają.

„Przyglądał się grze swojego syna. Brak umiejętności zawodowych”.

W ten weekend na stadionie Lansdowne Park Junior Crusaders pokonali drużynę Hurricanes Under 18.  (zdjęcie archiwalne)

Scott Hammond/personel

W ten weekend na stadionie Lansdowne Park Junior Crusaders pokonali drużynę Hurricanes Under 18. (zdjęcie archiwalne)

Juniorzy Crusaders zwyciężyli 47:38.

Robertson był niedawno we Francji, aby oglądać z trybun Puchar Świata w Rugby 2023, jednak były kolega z drużyny Justin Marshall ujawnił w tym tygodniu, że zakazano mu uczęszczania na mecze drużyny All Blacks.

Marshall, który pracował jako analityk dla SuperSport w Republice Południowej Afryki podczas Pucharu Świata w Rugby, powiedział komisji, że Robertson został poproszony o trzymanie się z daleka.

„Uważają, że jest to zbyt duże odwrócenie uwagi obecnych graczy” – powiedział Marshall.

„Nagle mogą chcieć z nim porozmawiać lub zrobić na nim wrażenie, więc Ian Foster powiedział mu… nie wolno mu chodzić na mecze All Blacks”.

Główny trener drużyny All Blacks, Ian Foster, był sfrustrowany ogłoszeniem nowego trenera przed Pucharem Świata w Rugby w 2023 r. (Zdjęcie pliku)

Chrisa Hyde’a/Getty Images

Główny trener drużyny All Blacks, Ian Foster, był sfrustrowany ogłoszeniem nowego trenera przed Pucharem Świata w Rugby w 2023 r. (Zdjęcie pliku)

Marshall zgodził się z wnioskiem byłego Springboka Schalkburgera, że ​​między trenerem All Blacks Ianem Fosterem i Robertsonem „nie było utraconej miłości”.

READ  Newcastle Handball: Technologia VAR, która analizowała kontrowersyjny rzut karny z piłki ręcznej na korzyść Paris Saint-Germain, została wycofana ze środowych meczów | wiadomości piłkarskie

Foster nigdy nie ukrywał swojej frustracji związanej z nominacją Robertsona w marcu przed Pucharem Świata w Rugby.

„Usiadłem i przyjrzałem się szerokiemu spektrum prezentowanych punktów widzenia” – powiedział Foster w lutym.

„Usłyszenie opinii niektórych było frustrujące, a szczególnie frustrujące jest to, że wydaje się, że kładzie się nacisk na ustalanie harmonogramów w oparciu o to, co niektórzy faworyci uważają za właściwe dla nich, w porównaniu z tym, co jest dobre dla zespołu All Blacks”.

Robertson przejmie obowiązki od Fostera w 2024 r. i pozostanie trenerem do końca 2027 r., kiedy to odbędą się kolejne Puchary Świata w Rugby.

Kapitan Canterbury Rugby i były asystent trenera Crusaders Rob Penny zastąpi Robertsona we franczyzie w 2024 roku.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *