Recenzja odkurzacza ręcznego Shark WV251UK: Ultralekka maszyna do szybkiego czyszczenia

Recenzja odkurzacza ręcznego Shark WV251UK: Ultralekka maszyna do szybkiego czyszczenia

Ważący zaledwie 0,6 kg odkurzacz Shark WV251UK jest niewątpliwie jednym z najlżejszych modeli ręcznych.

Ale czy są za małe, aby prawidłowo funkcjonować, czy właśnie znaleźliśmy Świętego Graala detergentów? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Odkurzacz ręczny Shark WV251UK: szybkie podsumowanie

 • Shark WV251UK Odkurzacz ręczny, 179,99 £ od Shark – Kupuj tutaj

Odkurzacz ręczny Shark WV251UK to lekkie urządzenie przeznaczone do szybkiego sprzątania.

Podoba nam się łatwość konfiguracji i obsługi, a później wymagana jest minimalna konserwacja.

Rozpoczęcie szybkiego ładowania trwa 2,5 godziny, po czym można z niego korzystać nawet przez 8 minut.

Dzięki zajmującej niewiele miejsca stacji ładowania i przechowywania jest to świetna opcja również dla mniejszych domów.

Dodatkowo, dzięki dwóm dobrze zaprojektowanym przystawkom, Shark WV251UK jest łatwy w użyciu do szerokiego zakresu zadań.

4

źródło: rekin

Pozytywy:

 • Ultra lekki korpus
 • Kompaktowa konstrukcja
 • Ustawienie podwójnej baterii
 • Szybki czas ładowania

Negatywy:

 • krótszy czas pracy
 • tylko jedna prędkość
 • mały zbiornik na kurz

Czytaj więcej


Odkurzacz ręczny Shark WV251UK: kompletny przegląd

 • Shark WV251UK Odkurzacz ręczny, 179,99 £ od Shark – Kupuj tutaj

Zawiera wskazówki:

Shark WV251UK ma wiele funkcji, które ułatwiają korzystanie z niego w domu. Obejmują one:

 • Lekkie ciałoUrządzenie ręczne waży zaledwie 0,6 kg, co czyni go najlżejszym modelem Shark, jaki możesz dostać. Jest idealny dla osób mających problemy z poruszaniem się, które mogą nie być w stanie podnosić ciężkich przedmiotów.
 • Smukła konstrukcja: Nie ma tu ogromnego napędu. Zamiast tego miej miotłę w kształcie kija o długości 2 stóp (61 cm), która mierzy 6 cm w najszerszym miejscu. Świetnie nadaje się do wchodzenia w te ciasne szczeliny i narożniki oraz sięgania na górę, aby usunąć pajęczyny.
 • Podwójna bateria: W tym projekcie otrzymujesz dwie baterie, więc gdy jedna się wyczerpie, możesz łatwo przełączyć się na drugą i kontynuować czyszczenie. Każdy z nich ma czas działania 8 minut.
 • dwa akcesoria: Urządzenie do czyszczenia szczelin jest przeznaczone do wchodzenia w ciasne przestrzenie i ma odwracalną główkę szczoteczki do usuwania kurzu z królików. Dla wielu zwierząt dostępne jest osobne narzędzie z wyjątkowo krótkim włosiem do czyszczenia czystej tapicerki.
 • Baza ładująca/przechowywaniaPodstawa ładująca — o wymiarach 8,5 cala (22 cm) na 4 cale (10 cm) w najszerszym miejscu — pełni jednocześnie funkcję kompaktowego stojaka do przechowywania modelu Shark WV251UK i akcesoriów, dzięki czemu możesz znaleźć wszystko w jednym miejscu.
READ  Larry Page i Sergey Brin są najbogatszymi 18 miliardami dolarów w tym tygodniu

Zakwaterowanie:

4

Źródło: Chen Shih

Odkurzacze przenośne z natury wymagają minimalnej konfiguracji i Rekin WV251UK nie jest wyjątkiem.

Przed pierwszym użyciem wystarczy włożyć urządzenie do bazy ładującej, podłączyć i odczekać 2,5 godziny na pełne naładowanie baterii.

Poręczna kontrolka na przycisku zasilania zgaśnie i pokaże, że się ładuje, przyciemni, gdy jest w pełni naładowana i gotowa do użycia.

Następnie wystarczy podłączyć wybrane akcesorium, nacisnąć przycisk zasilania i wyłączyć.

posługiwać się:

W porównaniu z niektórymi odkurzaczami przenośnymi i bezprzewodowymi, Rekin WV251UK Ma znacznie krótszy czas działania.

Po pełnym naładowaniu każda bateria wystarczy na 8 minut pracy, a ustawienie podwójnej baterii daje łącznie 16 minut czasu czyszczenia.

Chociaż może to nie brzmieć zbyt dużo, jak plik Rekin WV251UK Zaprojektowany do szybkiego sprzątania, może poradzić sobie z imponującą liczbą zadań w stosunkowo krótkim czasie.

Pomimo niewielkiej wagi i smukłej konstrukcji 115-watowy silnik zapewnia dużą moc do wychwytywania kurzu i zanieczyszczeń.

Na przykład na jednym ładowaniu jednej baterii byliśmy w stanie dokładnie wyczyścić sofę, odkurzyć drewniane panele i pozbyć się pajęczyn, do których nie mogliśmy jeszcze dotrzeć naszymi zwykłymi urządzeniami.

4

źródło: rekin

Przycisk zasilania miga, gdy poziom naładowania baterii jest niski, więc wiemy, że po zakończeniu na urządzeniu jest jeszcze dużo energii.

A ponieważ jest przenośny i lekki, można go łatwo przenosić po domu, a nawet na zewnątrz, aby wyczyścić samochód.

Prace konserwacyjne:

Niektóre odkurzacze wymagają znacznej konserwacji, aby działać prawidłowo, ale z Rekin WV251UKto jest absolutne minimum.

Zbiornik na kurz jest stosunkowo mały, ale nie stanowi to problemu, biorąc pod uwagę zadania, do których urządzenie jest przeznaczone.

Aby go rozładować, wystarczy przesunąć przydatny przycisk na górze urządzenia, a zawartość zostanie uwolniona bezpośrednio do pojemnika.

Dla wygodnego czyszczenia wewnątrz znajduje się przycisk zwalniający, który umożliwia całkowite wyjęcie pojemnika na kurz – wtedy wystarczy wypłukać go pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia przed ponownym zamontowaniem.

READ  Sony twierdzi, że PSVR2 nie jest wstecznie kompatybilny z oryginalnymi grami PSVR

Posiada oddzielną obudowę filtra, która zapobiega cofaniu się kurzu do powietrza podczas użytkowania.

Należy go płukać raz w miesiącu – lub częściej, jeśli używasz urządzenia regularnie lub masz zwierzęta – i poczekaj, aż wyschnie na powietrzu przed ponownym zainstalowaniem.

Ogólnie rzecz biorąc, czyszczenie wszystkich przedmiotów zajmuje około 5 minut, więc jesteśmy pod wrażeniem tego, jak niewielki jest wysiłek.

Odkurzacz ręczny Shark WV251UK: werdykt

 • Shark WV251UK Odkurzacz ręczny, 179,99 £ od Shark – Kupuj tutaj

The Rekin WV251UK Odkurzacz ręczny jest przeznaczony do drobnych prac porządkowych – to znaczy, jeśli przypadkowo wylejesz trochę cukru lub musisz szybko uciec z samochodu lub kanapy.

Więc jeśli potrzebujesz maszyny do czyszczenia dywanu lub całego domu, potrzebujesz czegoś większego i mocniejszego.

Wierzymy, że w przypadku tych małych zadań Rekin WV251UK ideał.

Uwielbiamy lekkość i łatwość użytkowania.

4

źródło: rekin

Wszystkie negatywy — krótki czas pracy, mały zbiornik na kurz i ustawienie prędkości — nie stanowią problemu, jeśli używasz go tylko do tych małych zadań.

Jest to oczywiście trochę drogie, ale to dlatego, że jest wyposażony w drugą baterię, która powinna się przydać, jeśli jesteś kimś, kto zawsze zapomina naładować urządzenie przenośne.

Jeśli to nie problem, możesz sprawdzić najtańsze Shark WV200UK Odkurzacz bezprzewodowy Chociaż to.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *