Reface pozwala teraz użytkownikom zamienić twarz na przesłane przez nich zdjęcia i GIF-y – TechCrunch

Reface pozwala teraz użytkownikom zamienić twarz na przesłane przez nich zdjęcia i GIF-y – TechCrunch

Burzliwa aplikacja wideo do zamiany twarzy Poprawa Rozszerza swoje możliwości przekształcania rzeczywistości poza autoportrety, umożliwiając użytkownikom przesyłanie większej ilości treści, aby sztuczna inteligencja ożyła.

Użytkownicy aplikacji iOS i Android nadal nie mogą przesyłać własnych filmów utworzonych przez użytkowników, ale najnowsza funkcja – o nazwie Swap Animation – umożliwia przesyłanie zdjęć przedstawiających ludzkie rzeczy (efekty, memy, ładne obrazy artystyczne lub – w istocie – portrety ludzi . Inni) chcą animacji, wybieraj z kolekcji fragmentów piosenek i wierszy w aplikacji, aby pokazać wersję awatara do mówienia / śpiewania itp.

Do tej pory aplikacja Freemium firmy Reface przyjęła ściśle regulowane podejście do treści, które użytkownicy mogą animować, umożliwiając jedynie zamianę selfie w gotowym zestawie filmów i teledysków (a także memów, GIF-ów i zdjęć celebrytów na czerwono) dywan, salon Poezja i nie tylko).

Ale nowa funkcja – to jest podobnie zależne Na Algorytmy GAN (Generative Adversarial Network) do działania na zakrzywianie efektów rzeczywistości – poszerzają możliwości ekspresyjne aplikacji, pozwalając użytkownikom na przechowywanie materiałów źródłowych w celu przeciwdziałania wymianie / przemieszczaniu się.

Niektórzy konkurenci już oferują tego typu funkcje – dlatego do takich aplikacji jak AvatariI Wombo Głęboka nostalgia.

Ale to również idzie dalej, ponieważ użytkownicy mogą również zamienić swoje twarze z wybraną przez siebie treścią źródłową. Możesz więc na przykład zobaczyć siebie jako piosenkarkę Venus de Milo lub obserwować swoją twarz czytającą wiersz pośrodku obrazu, takiego jak Andy Warhol. Marilyn.

Startup wspierany przez Andreessena Horowitza pozostaje ostrożny, ponieważ rozszerza możliwości użytkowników dzięki zaawansowanemu narzędziu do zmiany twarzy – mówiąc, że będzie ręcznie zarządzać wszystkimi przesyłaniami z nowej funkcji.

Prawdopodobnie konkurenci deepfake’ów naciskają, aby szybciej odblokować zadania, dzięki aplikacjom takim jak Avatari Właściwie pozwalając użytkownikom na animowanie własnych ujęć. I – w szczególności – rzeczniczka Reface powiedziała nam, że planuje udostępnić pliki wideo tworzone przez użytkowników „w najbliższej przyszłości”.

READ  „Diablo 4” wyznacza datę premiery nowym, krwawym zwiastunem

Użytkownicy Pro mają trochę talentu – mogą przesyłać swoje pliki GIF, aby stawić czoła zamianie dzięki najnowszej wersji funkcji.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, widząc, co robią użytkownicy Reface, aby ponownie wprowadzić zamianę, która jest ważnym technicznym kamieniem milowym w zakresie technologii uczenia maszynowego w aplikacji” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Dima Schwitz. „Twórcy treści Reface domagają się większej liczby narzędzi do spersonalizowanej treści i wyrażania siebie – a ta funkcja znacznie zwiększa i poszerza szanse na zrealizowanie ich wizji i kreatywności”.

Ta wciąż młoda aplikacja okazała się popularna w krótkim okresie, zyskując spory szum w postach w mediach społecznościowych, ponieważ użytkownicy chętnie chwalili się zabawnymi zamianami twarzy.

Od marca 2021 r. Firma Reface podała, że ​​14 miesięcy po uruchomieniu ma 100 milionów instalacji.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *