Regeneracja Martwych Złych | Jak grać w horror 2005 w 2022 roku?

Całkowicie nowe doświadczenie zwane Martwe zło: Gra To już dostępne, ale fani z nieodpowiednimi wspomnieniami będą wiedzieć, że to nie jest pierwsza gra w Martwe Zło.

Pierwsza gra Evil Dead ukazała się w 1984 roku, zatytułowana The Evil Dead, i trafiła do tak zaawansowanych systemów (w tamtym czasie), jak Commodore 64, ZX Spectrum i BBC Micro.

Przeskakując kilka lat naprzód, era PS2 była szczególnie silnym zwolennikiem serii filmów Sam Raimi i Bruce Campbell, a gry takie jak A Fistful of Boomstick, Hail to the King i Evil Dead Regeneration pojawiły się w 2000 roku.

Najnowsza z tych trzech, Evil Dead Regeneration, jest przez wielu czule wspominana. A jeśli nowe Martwe Zło sprawiło, że chciałeś wrócić do Regeneracji 2005, możesz przeczytać więcej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Czym jest odnowienie złych zmarłych?

Opracowany przez Beenox and Cranky Pants Games i wydany w 2005 roku przez THQ na PC, PS2 i Xbox, Evil Dead: Regeneration Co by się stało, gdyby Ash nie został wysłany na czas pod koniec Evil Dead 2.

Co by było, gdyby Ash został w swoim czasie, zamknięty w przytułku dla obłąkanych kryminalistów i ostatecznie włamał się i przebił się przez hordy przerażających wrogów?

To zabawny eksperyment myślowy, który można wyrzucić, chociaż początkowe recenzje nie były szczególnie pochlebne. Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda grafika gry w dzisiejszych czasach, istnieje wiele filmów, które są odtwarzane w całości online, takie jak ten poniżej.

Jak grać w Evil Dead Regeneration w 2022 roku?

Niestety w Evil Dead: Regeneration nie można grać na żadnych nowoczesnych urządzeniach. Właśnie sprawdziliśmy witryny sklepowe na PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch i Steam i niestety Evil Dead Regeneration nie jest dostępny w żadnym z nich.

READ  Haker wyznaczył Bowsera do zapłacenia Nintendo 14,7 miliona dolarów w celu uregulowania pozwu cywilnego

W rzeczywistości jest to powszechne w przypadku gier opartych na filmach i innej własności intelektualnej: firmy, które produkują te gry, zwykle mają prawo do używania tylko postaci i nazw, które są licencjonowane na konkretnych systemach, dla których pierwotnie tworzyły grę.

Oznacza to, że programiści nie mogą kontynuować ponownego wydawania tych gier na nowe konsole (lub usługi subskrypcji) bez angażowania się w potencjalnie kosztowne renegocjacje z posiadaczami praw.

Na przykład klasycznych gier Spider-Mana z ery PS1 nie ma nigdzie na nowoczesnych systemach. Czasami te oryginalne oferty mają również daty wygaśnięcia, więc w niektórych przypadkach są one faktycznie usuwane z oryginalnych witryn sklepowych.

Tak więc, jeśli naprawdę chcesz zagrać w Evil Dead Regeneration w 2022 roku, jedynym legalnym sposobem na to jest przejście Uruchom starą konsolę lub komputer Od dawna trzymam się oryginalnej płyty.

Jeśli nie masz pod ręką oryginalnej Regeneracji Martwego Zła, CXAktualne ceny sprzedają Cię za PC Edycja za 6 funtów, i X-Box Wydanie za 22 £ lub wydanie PS2 Egzemplarz za 40 funtów. Możesz również zobaczyć wyskakujące okienko na eBay Od czasu do czasu, jeśli liczysz na dobrą cenę.

Przeczytaj więcej o martwym złu:

Podążać Gry Radio Times na Twitterze Dla wszystkich najnowszych pomysłów. Lub jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, sprawdź Program telewizyjny.

odwiedziliśmy Harmonogram wydań gier wideo Dla wszystkich nadchodzących gier na konsole. Wpadnij do naszych hubów po więcej gry I Technika Biuletyn.

Najnowszy numer Radio Times już w sprzedaży – Zapisz się teraz I zdobądź następujące 12 numerów za jedyne 1 GBP. Więcej o największych gwiazdach telewizji, posłuchaj Podcast Radio Times Z Jane Garvey.

READ  Google rezygnuje z FLoC, wprowadza Topics API, aby zastąpić śledzące pliki cookie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top