Remaster „The Last Of Us Part II” zmierza na PS5 z zupełnie nowym trybem i większą liczbą gitar

Remaster „The Last Of Us Part II” zmierza na PS5 z zupełnie nowym trybem i większą liczbą gitar

Ostatni z nas, część druga Za kilka miesięcy trafi na PlayStation 5.

Zremasterowana wersja gry będzie dostępna na PS5 od 19 stycznia 2024 roku i przyniesie ze sobą szereg ulepszeń w zakresie grafiki i dźwięku oraz obsługę gamepadów z zaawansowanym sprzężeniem dotykowym systemu.

W grze pojawi się także komentarz twórców, Lost Levels (niekompletne, ale grywalne) oraz rozszerzony tryb gitary freestyle, pozwalający graczom manipulować wieloma instrumentami i piosenkami.

Oto zwiastun:

Oprócz całkowicie przeprojektowanej gry, The Last of Us, część druga, zremasterowana Będzie zawierał nowy tryb przetrwania typu roguelike o nazwie No Return. Z bloga PlayStation:

Tryb obejmuje grupę grywalnych postaci do wyboru – z których niektórymi można grać po raz pierwszy w serii The Last of Us (co być może zauważyłeś w naszym zwiastunie) – a każda z nich ma własne atrybuty, które odpowiadają różnym style gry. W każdej rundzie gracze będą wyznaczać własną ścieżkę, wybierając pomiędzy różnymi spotkaniami w ukryciu i walką, w których zmierzysz się z szeroką gamą wrogów, z unikalnymi zwrotami akcji, które mogą dodać nieoczekiwane nowe elementy do każdego spotkania.

Każda runda zapewni nową możliwość ustalenia, jakie nagrody otrzymasz po każdym spotkaniu, jak określić swoją postać i nie tylko. Odblokuj więcej postaci, skórek i nie tylko w miarę postępów w trybie, dostosowuj własne biegi i rywalizuj w globalnej tabeli liderów w ramach codziennego biegu2. Cieszymy się, że w miarę zbliżania się premiery będziemy mogli udostępnić więcej informacji na temat No Return.

Mam relację typu miłość/nienawiść Ostatni z nas, część druga. To była jedna z najtrudniejszych gier, jakie kiedykolwiek recenzowałem, ponieważ pod wieloma względami była to absolutne arcydzieło projektowania gier, ale jednocześnie historia wywołała u mnie zimno, a nawet trochę złość pod koniec. Oczywiście nic w tym remasterze tego nie zmieni.

READ  Analogowa kieszeń ma grę dla miłośników aparatów dla chłopców

Trudno też sobie wyobrazić, że gra wygląda znacznie lepiej niż na PS4. Została wydana pod koniec cyklu życia tego systemu, podobnie jak pierwsza gra wydana pod koniec cyklu PS3. Oczywiście nowe wydanie the Ostatni z nas, część pierwsza Jest po prostu oszałamiający, więc być może można tu wcisnąć nieco lepszą jakość graficzną.

Tak czy inaczej, do opowieści Ellie o zemście i korupcji powrócimy 19 stycznia. Dla niektórych będzie to spotkanie z tatą. Wszystko to skłoniło mnie do zastanowienia się nad adaptacją HBO i tym, jak uda im się zamienić tę grę w satysfakcjonujący program telewizyjny, który nie zrazi widzów w pierwszym odcinku. zobaczymy.

Chodź za mną Świergot. spłacać Moja strona internetowa.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *