Reżyser, producent i kompozytor serialu Nier rozpoczyna nowy projekt: „To może być Nier, może nie być Nier”

Reżyser, producent i kompozytor serialu Nier rozpoczyna nowy projekt: „To może być Nier, może nie być Nier”

Reżyser, producent i kompozytor uwielbianej przez Square Enix serii Nier połączyli siły nad nowym projektem, ale nie chcą powiedzieć, czy jest to gra Nier, czy nie.

Mówiąc do Famitsu I przetłumaczone GimatsuYosuke Saito, dyrektor generalny Square Enix i producent serii Nier, drażnił się z nadchodzącym projektem, ale nie dał jeszcze fanom ostatecznej odpowiedzi na temat tego, czy powinni spodziewać się Nier 3.

„Mówiłem o chęci zrobienia czegoś [series director Yoko Taro] I [series composer Keiichi Okabe] „Od jakiegoś czasu” – powiedział Saito. „Będę miał trochę więcej do powiedzenia w niezbyt odległej przyszłości, więc bądźcie czujni”. Potem się roześmiał: „To może być Nier, może nie być Nier. To wszystko, co mogę na razie powiedzieć”.

„Może to być Nier, może nie być Nier. To wszystko, co mogę w tej chwili powiedzieć.

Nier: Automata ukazało się w lutym 2017 r. i choć apetyty fanów zostały w pewnym stopniu zaspokojone dzięki remake'owi oryginalnej gry Nier Replicant w 2021 r., Square Enix nie powiedziało nic konkretnego na temat pełnej kontynuacji.

Hope również poszła w tył i w przód. Saito powiedział w listopadzie 2023 roku, że Square Enix z pewnością wyprodukuje kolejnego Niera w pewnym momencie życia Yoko, ale nie nastąpi to szybko, ponieważ duet pracuje nad osobnym projektem. Ale kilka miesięcy później, w marcu 2024 r., Taro najwyraźniej drażnił się z trzecim meczem, niosąc ukryte przesłanie muzyczne.

W najnowszym wywiadzie Saito powiedział Famitsu, że pracuje nad „różnymi rzeczami”, jednak może istnieć szansa, że ​​nowy projekt będzie tylko jedną z nich, a Nier 3 drugą.

„Robię różne rzeczy, aby stworzyć coś, co jeszcze nie istnieje” – powiedział. „Nie mogę w pełni poświęcić temu czasu, więc większość pracy pozostawiono ekipie, ale stało się to czymś bardzo interesującym. Nie mogę się doczekać dnia, w którym będziemy mogli to ogłosić”.

READ  ArcRevo 2021 ogłoszony jako oficjalny profesjonalny obwód dla Guilty Gear Strive

Nier: Automata odniosła ogromny sukces dla Square Enix dzięki dobremu przyjęciu przez krytyków i korzystnej sprzedaży. W naszej recenzji 8/10 IGN stwierdził: „Nier: Automata to wspaniała gra RPG, pełna pięknych lokalizacji i zabawnej, wciągającej walki”.

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem w IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *