Richarda Perkinsa | Wiadomości, sport, praca

Richarda Perkinsa |  Wiadomości, sport, praca


Richard (Rick) Dallas Perkins ze Steubenville, zmarł w niedzielę 2 kwietnia 2023 r. w Trinity West ER. Urodzony 13 marca 1947 w Steubenville. Jego śmierć poprzedzili jego rodzice, Dallas Lloyd Perkins i Mary Ward Perkins, oraz jego siostrzeniec, Mike Perkins.

Pozostawił żonę Elizabeth (Betty) Danenhauer Perkins i córki Melissę Perkins (Liz Connors), Nikki (John) Draher i Natalie (Chris) Liptak. On również przeżył 4 wnuków, Elizabeth, Evan Dreher, Maddox i Mason Liptak. Przeżył jego rodzeństwo, John (Joyce) Perkins i Judy (Jim) Davis, brat i szwagierka Dan (Arlette) Dannenhauer, siostrzenice i siostrzeńcy, siostrzeńcy i siostrzeńcy oraz siostrzeniec i siostrzeniec starszej siostry.

Rick i Betty pobrali się 26 maja 1973 roku iw maju mieli obchodzić pięćdziesiątą rocznicę ślubu.

Rick był dumnym absolwentem Steubenville High School i byłym członkiem Czerwonego Klubu.

Był członkiem Polskiego Klubu Sportowego i lubił pić piwo z przyjaciółmi. Lubił oglądać drużyny sportowe z Pittsburgha, prywatnie grać w golfa ze swoim szwagrem, chodzić na mecze piłki nożnej z Tennessee z Natalie i wszystkie nasze wycieczki na plażę.

Rick był znany ze swojej miłości do Steubenville. Pełnił funkcję członka Rady Wydziału II od 1974-1977, ponownie w latach 1986-1987 i trzeciej kadencji od 2000-2013. Przez 14 lat był także członkiem Rady Parków Miejskich i Rekreacji, z których wiele pełnił funkcję Przewodniczącego Rady. Służył w Komisji Dwustulecia. Podczas swojej ostatniej kadencji w radzie był dumny z nowej stacji filtracji wody, ulepszeń oczyszczalni ścieków, nowego ratusza i oczywiście niedawnej modernizacji parków miejskich.

Rick pracował w WSTV-TV, jest właścicielem Rick’s Bar i współwłaścicielem Heights, a także pracował w Fort Steuben Dist. , następnie Pittsburgh Brewing Company aż do przejścia na emeryturę. Pracował na pół etatu w Wine and Beverage Company, dopóki nie zachorował.

Wizyta odbędzie się w domu pogrzebowym Mosti, 4435 Sunset Blvd. Steubenville, OH 43952 Poniedziałek, 10 kwietnia od 1-3 i 5-7. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek, 11 kwietnia o godzinie 10:00 w Mosti Funeral Home, po czym nastąpi pochówek na cmentarzu Union Cemetery.

READ  Reakcja byłego piłkarza Ferenca na historyczne zwycięstwo w meczu otwarcia mistrzostw świata

Zamiast kwiatów można złożyć pamiątkowe datki na rzecz Steubenville High School, Trinity Health System Foundation lub preferowanej organizacji charytatywnej.

Składanie kondolencji, www.mostifuneral home.com

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *