Robert E. Hawke Sr | Wiadomości, sport, praca

Robert E. Hawke Sr., 94 lata, z Loyalsock Township, zmarł spokojnie 2 listopada 2021 r.

Robert urodził się 3 lipca 1927 roku dla zmarłego ojca George’a J „Bessie” (Eck) Hak.

Bob jest absolwentem Katolickiej Szkoły Św. Józefa i Szkoły Dickinson (obecnie Leaking College). Służył w marynarce wojennej USA podczas II wojny światowej.

Po powrocie przez ponad 30 lat pracował w Pennsylvania Railroad jako osoba ustalająca roszczenia.

Bob był dożywotnim członkiem 145. Zakonu Łosia, był także członkiem American Legion Post 617, VFW Post 7863, Brotherhood of Eagles i Polish Club.

Był wielkim fanem sportu i lubił oglądać New York Yankees, Penn State i Notre Dame. Bob był zapalonym graczem w wielu turniejach wokół Williamsport.

Bob był członkiem Loyalsock Kościoła Katolickiego św. Anny.

żyje jego 54-letnia żona, Nancy (Siegel) Hawk, trzy córki; Deborah (John) Stahl z Południowej Karoliny, Linda (Ray) Scott z Loyalsock i Jennifer (Christoph) Radar z Florydy, dwóch synów; Robert E. Hawke, Jr. z Williamsport, Gary M. Hook pochodzi z Tennessee, ma 7 wnuków i 7 prawnuków.

Oprócz rodziców zmarł także jego syn, Kevin W. Hawke.

Przyjaciele zostaną przywitani przez rodzinę w Crouse Funeral Home & Cremation Services, Inc. , w 133 E. III St. , Williamsport Pa. , od 10 do 11 rano w sobotę 6 listopada.

Nabożeństwa pogrzebowe odbędą się w sobotę 6 listopada 2021 r. o godzinie 11:00 z udziałem Dickona Stephena B. Fry’a, a następnie pochówek na cmentarzu Wildwood z pełnymi wojskowymi honorami.

Rodzina woli, aby wszyscy uczestnicy nosili maskę. Jeśli go nie masz, maski będą dostępne przy drzwiach po wejściu.

Zamiast kwiatów rodzina z szacunkiem sugeruje dokonanie pamiątkowych datków na rzecz Mooseheart Charities i przesłanie ich pocztą do Mooseheart Charities, 155 S. International Drive, Mooseheart, IL, 60539. Aby podpisać księgę rekordów lub podzielić się wspomnieniami, odwiedź www.crousefuneralhome. com.

READ  NRL 2022: Newcastle Knights, Mitchell Pierce potwierdzają odejście rozgrywającego z Premier League

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top