Samsung Galaxy Tab S8 + – 9to5Google

Wszystkie najlepsze oferty na ten weekend są teraz pod nagłówkami Samsung Galaxy Tab S8 + w 176 zł. To jest wraz z plikiem Sonos 4 lipca Wyprzedaż od 119 zł A U8G 4K Android TV 55 cali od Hisense w cenie 600 dolarów. Ciesz się tym wszystkim i nie tylko podczas ostatniej przerwy na lunch w 9to5Toys.

Do 176 USD zniżki na Samsung Galaxy Tab S8 +

Amazon oferuje teraz Samsung Galaxy Tab S8 + Wi-Fi 256 GB Tablet z Androidem od 804 dolarów. W porównaniu z 980 USD jest to nowy rekord wszechczasów na poziomie 176 USD, podczas gdy nasza poprzednia wzmianka jest lepsza o 75 USD. Będziesz także mógł zapisać do Modele 128 GB zaczynające się od 766 USDspadła z 900 USD, a także ustanowiła nowe rekordowe minima.

SAMSUNG Nowa karta Galaxy S8+ Jest to najnowszy flagowy tablet oparty na 12,4-calowym wyświetlaczu AMOLED. Wszystko jest zasilane przez nowy układ Snapdragon 8 Gen 1 z co najmniej 128 GB pamięci i obsługą kart microSD o pojemności 1 TB. Skorzystaj z obsługi rysika S Pen, łączności Wi-Fi 6E i całodziennej pracy na baterii, aby uzupełnić pakiet. Dowiedz się, czego się spodziewać Pokrycie naszych pierwszych wrażeń.

Sonos wprowadza odnowioną wyprzedaż 4 lipca od 119 USD

Sonos świętuje teraz 4 lipca z najważniejszymi wydarzeniami Wyprzedaż z okazji Święta Niepodległości Bo to wynika z uprzejmości Certyfikowana odnowiona witryna sklepowa. Tym razem wprowadzamy zupełnie nowe dołki w prawie wszystkim, bezpłatną wysyłkę na całym świecie. Nasz najlepszy wybór to Soundbar Sonos Arc w 539,25 USD. Schodzi od normy 899 USD Nowa cena obudowy, dzisiejsza oferta, jest znacznie niższa niż nasze poprzednie 719 USD i oferuje najlepszą cenę ze zniżką 360 USD. Ci, którzy nie potrzebują wbudowanego mikrofonu, mogą również nagrywać Sonos Arc SL dla 509 dolarówspadła z 849 USD, aby ustawić nowy dołek.

READ  Gra wideo Gotham Knights pojawi się dopiero na konsolach nowej generacji

Przybyliśmy jako najlepszy inteligentny głośnik marki, Arka Sonos Jedenaście stylowo zaprojektowanych sterowników zapewnia usprawnioną konfigurację kina domowego z Dolby Atmos wraz ze wszystkimi innymi istotnymi elementami ekosystemu. Obejmuje to obsługę AirPlay 2, dźwięk Trueplay, obsługę dźwięku przestrzennego i integrację z resztą słuchawek Sonos.

Zaoszczędź na telewizorze U8G 4K 55 cali z systemem Android i HDMI 2.1 firmy Hisense

Amazon oferuje teraz Hisense 55-calowy telewizor U8G 4K Android Smart dla 600 dolarów. Oznaczając drugą najlepszą dotychczas cenę w granicach jednego centa od najniższej ceny w historii, dzisiejsza oferta spadła z 750 USD do 150 USD. Przenosząc Android TV do centrum kina domowego, ta wersja 2021 firmy Hisense ma jasność 1500 nitów, która ładnie łączy się z Dolby Vision HDR. Oprócz częstotliwości odświeżania 120 Hz dostępny jest wygodny port HDMI 2.1 (plus trzy standardowe wejścia) oraz wbudowany dostęp do usług przesyłania strumieniowego i innych treści. Możesz przyjrzeć się bliżej Nasz zasięg startowy.

NAJLEPSZE OFERTY BIZNESOWE

9do5Google Co miesiąc śledzi również najlepsze oferty wymiany na smartfonach z Androidem i nie tylko. Upewnij się, że Sprawdź najlepsze oferty handlowe w tym miesiącu Kiedy zdecydujesz, że nadszedł czas, aby uaktualnić swoje urządzenie lub po prostu Udaj się bezpośrednio do naszego partnera handlowego Jeśli chcesz poddać recyklingowi, wymienić lub sprzedać używane urządzenia za gotówkę i wsparcie 9do5Google Po drodze!

Subskrybuj 9do5Zabawki Kanał YouTube z najnowszymi filmami, komentarzami i nie tylko!

Recenzja HyperX Cloud MIX Buds: Bezprzewodowe słuchawki do grania w domu lub w podróży [Video]

Recenzja Monolith M1000ANC: Wysokiej klasy słuchawki Bluetooth firmy Monoprice są nadal niedrogie [Video]

Recenzja Corsair K70 RGB Pro: potężna klawiatura do gier pełna funkcji [Video]


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top