Samsung: Nasza odpowiedzialność za ochronę użytkowników nie kończy się, gdy urządzenie znajduje się w ich rękach

Samsung: Nasza odpowiedzialność za ochronę użytkowników nie kończy się, gdy urządzenie znajduje się w ich rękach

Dzisiejsze smartfony wyszły poza zwykłe urządzenia komunikacyjne. Przechowują niektóre z naszych najcenniejszych informacji, w tym identyfikatory osobiste; dane finansowe; dane lokalizacyjne i zdrowotne; rozmowy prywatne i zawodowe; Korzystaj z aplikacji i nie tylko. Chociaż dane te mogą się różnić w zależności od użytkownika, pewne jest, że część z nich znajduje się na telefonie każdego użytkownika smartfona.
Ten rozwój smartfonów uświadomił również hakerom, że urządzenia te mogą służyć jako punkt dostępu do tożsamości, pieniędzy i kont osobistych użytkowników. W ten sposób nasilają one ataki na urządzenia mobilne za pomocą złośliwego oprogramowania, phishingu i innych niebezpiecznych technik. Dlatego konieczne stało się zachowanie bezpieczeństwa i integralności danych na smartfonach. SAMSUNGWiceprezes i szef ds. bezpieczeństwa, dr Seungwon Shin, mówił niedawno o zaangażowaniu firmy w bezpieczeństwo danych smartfonów podczas okrągłego stołu dla mediów.
„W Samsung bezpieczeństwo jest w centrum każdej podejmowanej przez nas decyzji, od momentu rozpoczęcia planowania nowego produktu do momentu, gdy trafi on na półki sklepowe. Opowiadamy się za otwartością, a nie zamykaniem ludzi w zamkniętym ekosystemie. Otwarcie nie” narazić nas na większe ryzyko. To czyni nas silniejszymi i oferuje najlepsze i najbezpieczniejsze z możliwych doświadczeń. A doskonale wiemy, że jedynym sposobem na otwarcie się na biznes jest zdobycie zaufania ludzi. Aby zapewnić im bezpieczeństwo na każdym kroku, chroniąc to, co jest dla nich najważniejsze i dając im pełną kontrolę nad swoją prywatnością, powiedział Shen.
Zaczyna się od bezpieczeństwa
Shen powiedział, że nie ma prywatności bez silnego bezpieczeństwa. „Jedynym sposobem, aby naprawdę chronić prywatność użytkowników, jest upewnienie się, że ich dane nigdy nie wpadną w niepowołane ręce. Dlatego wszystko, co robimy, zapewnia bezpieczeństwo ich i ich informacji. I dlatego nieustannie wprowadzamy innowacje i współpracujemy z firmami i ludźmi wiemy i ufamy, że możemy dodać dodatkowe warstwy bezpieczeństwa i zapewnić najlepszą możliwą ochronę.
Następnie opowiedział o tym, jak Samsung współpracuje z wieloma firmami, aby poprawić cyfrowe wrażenia swoich użytkowników. „Samsung wierzy w siłę współpracy i jest liderem w branży w tworzeniu bezpiecznego środowiska cyfrowego, współpracując z zaufanymi firmami, takimi jak Google, producenci chipów i operatorzy komórkowi, aby tworzyć najwyższe możliwe standardy bezpieczeństwa i zapewnić naszym użytkownikom jak najszybsze otrzymywanie aktualizacji zabezpieczeń ”. Dla tych, którzy nie wiedzą, Samsung oferuje teraz cztery generacje One UI i Android Aktualizacje systemu operacyjnego dla wybranych urządzeń Galaxy.
Knox, TEEgris i „Bezpieczeństwo dla wszystkich”
Shane następnie opowiedział o tym, jak Samsung może bezpiecznie łączyć oprogramowanie i aplikacje ze sprzętem urządzenia. Na przykład porozmawiaj o rozwiązaniu bezpieczeństwa Knox firmy Samsung. „Wiedza rozpoczęła się jako rozwiązanie bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw i szybko przekształciła się w kompleksową platformę bezpieczeństwa klasy obronnej, która zapewnia prawdziwą, kompleksową ochronę przez cały cykl życia naszych produktów, zarówno dla konsumentów, jak i firm” – powiedział. „Skarbiec Knoxa Zapewnia dodatkową warstwę ochrony krytycznych informacji, takich jak uwierzytelnienia biometryczne i klucze szyfrowania. Łączy Bezpieczny procesor Z nowym, bezpiecznym układem pamięci, który izoluje poufne dane od reszty urządzenia, w tym od systemu operacyjnego, aby nie dostały się w niepowołane ręce”. Shane wspomniał również o TEEgris, systemie operacyjnym bezpieczeństwa, który, jak twierdzi firma, umożliwia partnerom używaj szyfrowania sprzętowego, szyfrowania i kontroli w programie Access do bezpiecznego środowiska aplikacji.
Kończąc okrągły stół, Shen miał ważną wiadomość dla użytkowników urządzeń Samsung: „Odpowiedzialność Samsunga za ochronę konsumentów nie kończy się, gdy urządzenie jest w ich rękach. Dajemy im kontrolę nad ich danymi za pomocą pulpitu prywatności, który daje im pełny wgląd w to, kto mogą uzyskiwać dostęp do swoich danych i sposobu ich używania oraz zezwalać im na udostępnianie swoich danych osobowych na własnych warunkach w ramach Private Share.” Jako uwagi końcowe.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *