Samsung przedstawia oszałamiającą serię telewizorów Neo QLED 8K i Neo QLED; Wysokiej jakości ekran to znacznie więcej niż telewizor – Samsung Polska Newsroom

Telewizory 2022 Neo QLED są wyposażone we wbudowany hub IoT, który umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami inteligentnymi i prowadzenie wideorozmów za pomocą telewizora
Jest dostarczany z ekologicznym opakowaniem i całkowicie bezbateryjnym pilotem do ogniw słonecznych, zapewniającym zrównoważoną przyszłość
Kup niezawodne głośniki i kamerę internetową Slim Fit z 2022 telewizorami QLED 8K; I kamerę internetową Slim Fit przy zakupie 2022 nowych telewizorów QLED w dniach 19-30 kwietnia 2022 r.

Samsung, marka numer jeden w Indiach, wprowadziła dziś na rynek swoje telewizory 2022 Ultra HD Neo QLED 8K i Neo QLED, oferując najlepszą jakość obrazu i wciągające pejzaże dźwiękowe, które odmienią Twoją przestrzeń życiową.

Nowa seria telewizorów Neo QLED została zaprojektowana jako coś więcej niż tylko telewizor. Może to być konsola do gier, wirtualny plac zabaw, inteligentne centrum do kontrolowania domu i idealny partner do poprawy wydajności.

Nowa seria Neo QLED jest wyposażona w technologię Quantum Matrix Technology Pro zasilaną przez diody Quantum Mini LED, które są 40 razy mniejsze niż zwykłe diody LED. Zapewnia ulepszony miernik światła dla bardziej precyzyjnej kontroli jasności ekranu. Dopasowujący się do kształtu system sterowania oświetleniem dokładnie analizuje różne obiekty na obrazie i steruje oświetleniem w zależności od potrzeb.

Neo QLED 8K jest zasilany przez Neural Quantum Processor 8K z prawdziwym wzmacniaczem głębi, który identyfikuje i wzmacnia obiekty w celu stworzenia głębi 3D za pomocą głębokiego uczenia opartego na sztucznej inteligencji.

Aby zapewnić lepsze wrażenia wizualne, Neo QLED wyposażono w tryb EyeComfort, który automatycznie dostosowuje jasność i ton ekranu w oparciu o wbudowane czujniki. Wraz ze zmianą światła otoczenia ekran będzie stopniowo zmniejszał ilość światła i zapewniał cieplejsze odcienie, odpowiednio dostosowując poziomy światła niebieskiego.

Najnowocześniejsza seria Neo QLED 8K będzie składać się z trzech serii z ekranami o przekątnej od 65 cali do 85 cali. Telewizor Neo QLED będzie również dostępny w trzech seriach z ekranem o przekątnej od 50 cali do ogromnego 85 cali. Nowa gama telewizorów Neo QLED będzie dostępna we wszystkich wiodących sklepach detalicznych, online na Flipkart i Amazon, a także w oficjalnym sklepie Samsung online Samsung.

W ramach oferty ograniczonej czasowo konsumenci, którzy kupią telewizory Neo QLED 8K w dniach 19-30 kwietnia 2022 r., otrzymają bezpłatny Samsung Soundbar (HW-Q990B) o wartości 1 49 900 INR wraz z kamerą SlimFit Cam o wartości 8 900 INR. Konsumenci, którzy kupią telewizory Neo QLED, otrzymają wraz z zakupem kamerę SlimFit Cam o wartości 8900 INR. Konsumenci, którzy dokonali wstępnej rezerwacji telewizorów Neo QLED 8K i Neo QLED, mogą skorzystać z rabatów w wysokości odpowiednio 10 000 INR i 5000 INR.

READ  Użytkownicy Pixel Watch mogą przesuwać palcem po skórze, aby kontrolować urządzenie do noszenia

„W firmie Samsung stale przenosimy rolę telewizorów na wyższy poziom, aby uzupełniać zmieniający się styl życia naszych klientów. Zasadniczo seria telewizorów 2022 Neo QLED zapewnia oszałamiającą jakość obrazu i dźwięku. I to nie wszystko, to także zapewnia spersonalizowane i konfigurowalne wrażenia podczas oglądania treści, pracy, grania i kontrolowania innych urządzeń oraz łączenia się z bliskimi.Dzięki ultradużym ekranom, rozdzielczości 8K oraz wyższej jakości obrazu i dźwięku, jesteśmy pewni, że telewizory Neo QLED jeszcze bardziej umocni naszą pozycję lidera na rynku telewizorów premium w Indiach.” Mohandeep Singh, starszy wiceprezes, dział elektroniki użytkowej, Samsung India.

Najnowsza seria telewizorów Neo QLED jest wyposażona w zintegrowany koncentrator IoT, który pozwala konsumentom na inteligentne sterowanie domem za pomocą samego telewizora. Umożliwia skanowanie wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego, nawet urządzeń innych firm. Konsumenci mogą również korzystać z wideorozmów lub konferencji internetowych na dużym ekranie telewizora za pomocą łatwej w obsłudze kamery SlimFit Cam (kamera telewizyjna), którą można podłączyć bez uszczerbku dla wyglądu telewizora lub wrażenia z oglądania. Funkcja Smart Hub zapewnia zupełnie nowy interfejs użytkownika, który przenosi każdy aspekt inteligentnej obsługi na jeden, łatwy w obsłudze ekran główny. Najlepsze wrażenia z oglądania treści, spersonalizowane rekomendacje i ponad 45 bezpłatnych indyjskich i międzynarodowych kanałów telewizyjnych w ramach Samsung TV Plus sprawiają, że unowocześniona seria telewizorów Neo QLED jest najlepszym wyborem dla konsumentów.

Charakterystyczna konstrukcja Infinity One firmy Samsung zapewnia smuklejszy i smuklejszy wygląd, dzięki czemu telewizor wygląda, jakby unosił się nad ziemią. Samsung Neo QLED 8K 2022 jest również wyposażony w system audio o mocy 90 W 6.2.4 z obsługą Dolby Atmos, w tym Q-Symphony i Object Tracking Sound Pro (OTS Pro) dla uzyskania wrażeń kina domowego 3D.

Seria telewizorów 2022 Neo QLED została również zaprojektowana z myślą o entuzjastycznych graczach dzięki technologii Motion Xcelerator Turbo Pro (do 144 Hz VRR z portami HDMI 2.1), która zapewnia płynną, wciągającą, ultraszeroką rozgrywkę bez opóźnień. Nowy telewizor zawiera również nowy pasek gier, który pozwala graczom łatwo optymalizować ustawienia gry, nie pozostawiając martwych punktów dzięki trybowi powiększenia, ultraszerokokątnemu widokowi (32:9) i nie tylko.

READ  Crysis Remastered Trilogy zadebiutuje w październiku

Samsung dokłada wszelkich starań, aby chronić środowisko i przeciwdziałać zmianom klimatu poprzez swoje produkty i inicjatywy w zakresie opakowań ekologicznych. A najnowszy pilot zdalnego sterowania zasilany energią słoneczną jest teraz całkowicie bezbateryjny i można go teraz ładować za pomocą światła w domu.

Cena i dostępność

Telewizory Neo QLED 8K są dostępne w modelach QN900B (85-calowych), QN800B (65 i 75-calowych) oraz QN700B (65-calowych), a ich cena będzie dostępna od 3 24990 INR. Nowe telewizory QLED są dostępne w wersjach QN95B (55-, 65-calowych), QN90B (85-, 75-, 65-, 55-, 50-calowych), QN85B (55-, 65-calowych) od 1 INR, 14990 i po nim. Telewizory te będą dostępne we wszystkich sklepach detalicznych Samsung, wiodących sklepach z elektroniką użytkową oraz na różnych platformach internetowych, w tym w oficjalnym sklepie Samsung online Samsung.

Gwarancja

Konsumenci, którzy kupią telewizory Neo QLED, otrzymają 10-letnią gwarancję braku wypalenia.

Nowe telewizory QLED firmy Samsung

Wraz z linią 2022 Samsung wprowadza telewizory Neo QLED, które zapewniają niezrównane wrażenia wizualne dzięki doskonałemu połączeniu wzornictwa i funkcji premium. Neo QLED jest wyposażony w zaawansowaną technologię Quantum Matrix Pro z procesorem Neural Quantum 8K i prawdziwym wzmacniaczem głębi. Telewizory Samsung 2022 Neo QLED są wyposażone w inteligentniejsze, inteligentniejsze funkcje i interfejs użytkownika, dzięki czemu telewizory Samsung stają się centralnym centrum oglądania treści, kontrolowania urządzeń, grania w gry, ćwiczeń i nie tylko.

Inteligentna, mądrzejsza i mądrzejsza: superlatywom brakuje nowego QLED 2022

inteligentny hub

Telewizor Neo QLED 2022 firmy Samsung to jedyne miejsce na nieograniczoną rozrywkę. Nowa seria telewizorów obejmuje unowocześniony ekran główny z całą zawartością, inteligentnymi funkcjami i ustawieniami na jednym ekranie. Samsung TV Plus eliminuje kłopoty z subskrypcją, ponieważ pozwala użytkownikom cieszyć się ponad 45 darmowymi lokalnymi i międzynarodowymi kanałami telewizyjnymi, zapewniając codzienną dawkę rozrywki, wiadomości, sportu i nie tylko.

raj gracza

Seria telewizorów Samsung Neo QLED to coś więcej niż tylko telewizor; To marzenie każdego gracza. Zestaw 2022 Neo QLED umożliwia graczom płynne, płynne ruchy bez opóźnień. Pasek gier umożliwia graczom łatwe monitorowanie stanu gry i optymalizację ustawień gry. Ponadto nie ma już martwych punktów dzięki trybom powiększania i ultraszerokokątnego widoku. Wszystko to może być Motion Xcelerator Turbo Pro, który sprawia, że ​​Neo QLED to pozycja obowiązkowa dla graczy.

Kontroluj inne urządzenia za pomocą Neo QLED

Samsung Neo QLED 2022 jest wyposażony w inne inteligentne funkcje, takie jak wbudowany domowy IoT, który pozwala sterować domem w inteligentniejszy sposób za pomocą telewizora. Połączenia wideo za pomocą kamery Slim Fit Cam, wielu asystentów głosowych i wielokrotne oglądanie, aby jednocześnie cieszyć się telewizją i smartfonem, to tylko niektóre z innych funkcji, które sprawiają, że jest to najinteligentniejszy telewizor w mieście.

Design: uproszczone podejście do inteligentniejszego projektowania

Samsung 2022 Neo QLED jest wyposażony w wyświetlacz Infinity, konstrukcję Infinity One i dołączany Slim One Connect. Te inteligentne funkcje sprawiają, że telewizor ma smukły i elegancki wygląd bez przecinaka do kabli. Ponadto inżynierowie zachowali minimalistyczny design Neo QLED i skupili się bardziej na czystym obrazie bez rozpraszającej czarnej ramki, aby całkowicie odmłodzić przestrzeń. Producenci stworzyli ekologicznego pilota z ogniwami słonecznymi, który ładuje się oświetleniem pomieszczenia. Pilot jest wyposażony w uproszczone klawisze do łatwej obsługi jedną ręką, a także dedykowane klawisze do sterowania głosowego, Netflix, Prime Video, Samsung TV Plus i Disney + Hotstar.

Lepsze wrażenia wizualne z czystą jakością obrazu

Technologia Quantum Matrix Pro

Nowa seria nowych telewizorów QLED obejmuje technologię Quantum Matrix Pro (z Quantum Mini LED) i Shape Adaptive Lighting Control, która zapewnia ostrzejsze szczegóły i większy kontrast. Żarówka Quantum Mini LED o rozmiarze 1/40 wielkości zwykłej diody LED zapewnia najlepszą jasność kolorów, najgłębszą czerń i minimalizuje odblaski na obrazie. Dostosowujący się do kształtu system sterowania oświetleniem precyzyjnie analizuje różne obiekty na obrazie i odpowiednio steruje oświetleniem, zapewniając płynne wrażenia podczas oglądania.

Kwantowy procesor neuronowy 8K z funkcją True Depth Enhancer

Wyposażona w najbardziej zaawansowany procesor i możliwość skalowania treści do jakości 8K i 4K, macierz 2022 Neo QLED zapewnia wyrazistość i głębię we wszystkim, co oglądasz, dzięki głębokiemu uczeniu opartemu na sztucznej inteligencji.

Tryb komfortu oczu

Dzięki „ulepszonym” wrażeniom wizualnym, twórcy Neo QLED skupili się również na „ulepszonych” wrażeniach wizualnych dla konsumentów. Neural Quantum Processor optymalizuje obraz, dostosowuje jasność i temperaturę barwową, automatycznie redukując niebieskie światło, zapewniając komfort oczu i poprawiając jakość snu.

Dolby Atmos

Aby zapewnić konsumentom kinowe wrażenia wizualne, producenci wprowadzili system audio Samsung Neo QLED, który zapewnia naprawdę wciągające i realistyczne wrażenia dźwiękowe. Konsumenci mogą teraz cieszyć się wspaniałym doświadczeniem Dolby Atmos z niezrównanym dźwiękiem przestrzennym 3D.

Obejrzyj transmisję na żywo tutaj:

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top