Samsung zorganizuje wydarzenie Galaxy Unpacked Part 2 20 października

Zaproszenie Samsunga na Galaxy Unpacked 2 wskazuje, że domyślne wydarzenie będzie obejmować aplikacje.

Samsung

Samsung ogłosił we wtorek, że około 20 października zorganizuje swoje czwarte wydarzenie w roku. Podobnie jak sierpniowe wydarzenie Unpacked, Galaxy Unpacked Part 2 będzie transmitowane na żywo.

Samsung nie podał zbyt wielu wskazówek, czego można się spodziewać na wydarzeniu, ale wszystko wskazuje na to, że będzie kolorowy i może zawierać aplikacje. Trudno sobie wyobrazić, że Samsung ma więcej rzeczy do zrobienia po sierpniowym wydarzeniu, na którym odsłonięto Złożenie Galaxy Z 3, który rozszerza się z telefonu na tablet, oraz Galaxy Z Klapka 3, konstrukcja z klapką. Nowa Galaktyczne Pąki 2I Zegarek Galaxy 4 Dostępny był również zegarek Watch 4 Classic.

„Nasi użytkownicy są wieloaspektowi i żyją życiem na wiele kolorowych, zabawnych i wyjątkowych sposobów. W związku z tym technologia, z której korzystają na co dzień, powinna odzwierciedlać ich indywidualność” – powiedział Samsung w oświadczeniu.

Wydarzenie uzupełnia już i tak napięty jesienny harmonogram producentów sprzętu. Samsung zaplanował kolejne wydarzenie Apple show 18 października, gdzie Apple ma zapowiedzieć nową generację komputerów Mac, oraz Wydarzenie Google 19 października NS Pixel 6 i Pixel 6 Pro.

Wydarzenie Samsunga będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube firmy od godziny 7:00 czasu PT.

READ  Seria ekscytujących nowych komputerów Mac zostanie zamknięta w 2021 r. i poleci w 2022 r.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top