Sektor BPO czeka na ogłoszenie budżetu – FBC News

Sektor BPO czeka na ogłoszenie budżetu – FBC News

[Source: Outsource Fiji/Facebook]

Branża outsourcingu procesów biznesowych może spodziewać się gwałtownego rozwoju usług po ogłoszeniu budżetu na lata 2024–25.

Minister handlu Manuwa Kamikameka twierdzi, że jego ministerstwo stara się stymulować dywersyfikację gospodarczą na Fidżi za pomocą sektorów outsourcingu procesów biznesowych (BPO).

Mówi, że poza branżą turystyczną Outsourcing Procesów Biznesowych (BPO) jest wart 1 miliard dolarów i trzeba wspierać taką branżę.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Dlatego mówię o wartości BPO wartej miliard dolarów. Mówię o tej branży wartej około miliarda dolarów. Musimy więc stworzyć więcej branż, które faktycznie tworzą większy potencjał wzrostu gospodarczego na Fidżi”.

Kamikameka ma nadzieję, że ogłoszenie budżetu spełni jego ambicje rozszerzenia sektora outsourcingu procesów biznesowych.

Prezydent Outsourcing Fidżi, Morika Hunter, jest przekonana, że ​​nadchodzący budżet będzie zawierał dodatkowe zachęty dla branży outsourcingowej.

„Tak więc poprzez budżet dostrzegamy, że jest to bardzo nowy sektor z ogromnymi możliwościami wzrostu. Mamy pewność, że rząd z pewnością będzie świadomy potencjału, jaki istnieje w przestrzeni BPO. Jesteśmy więc pewni, że go wykorzystamy , jeśli nie ten sam podział budżetu „Przynajmniej coś więcej, ale znowu, cokolwiek to jest, doceniamy to”.

Hunter dodaje, że dzięki ogromnemu wsparciu rządu uda im się poprawić jakość sektora outsourcingowego.

READ  Premier Australii Anthony Albanese odpowiada na atak sonaru pulsacyjnego w Chinach

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *