Selinger wchodzi do Polski z nową umową dystrybucyjną

Framework Sports, partner dystrybucyjny Slingera w Wielkiej Brytanii, utworzył polską spółkę zależną, Slinger bag do polskiego tenisa Rynek

Baltimore, 23 listopada 2021 (The Globe Newswire) – procarz® (OTCQB: SLBG), jedna z wiodących firm zajmujących się technologiami związanymi ze sportami, ogłosiła dzisiaj podpisanie najnowszej umowy dystrybucyjnej z firmą Framework Sports, aby wprowadzić Slinger Bag do Polski. Framework Sports utworzył polską filię dla swoich operacji w Wielkiej Brytanii, kierowaną przez Marka Jarvisa, prezesa polskiej filii. Slinger kontynuuje ekspansję na arenie międzynarodowej dzięki znaczącym umowom dystrybucyjnym, a od maja 2020 r. wyłącznym dystrybutorem marki w Wielkiej Brytanii jest firma Framework Sports.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Slingerem” – powiedział Mark Jarvis, prezes Framework Sports Poland. „Odnieśliśmy wielki sukces wprowadzając markę Slinger i Slinger Bag na brytyjski rynek tenisowy i nie możemy się doczekać zastosowania naszej wiedzy w Polsce i rozwijającym się rynku tenisowym. Cieszymy się również, że możemy współpracować z Jaricem Dudą, ekspertem w dziedzinie tenisa Polska, w tym mundialowe doświadczenia byłego Daviesa po pracy z polską drużyną.

W 2019 roku Polski Związek Tenisowy podał, że w kraju jest ponad 300 tys. aktywnych tenisistów, a liczba ta rośnie. Dwie młode gwiazdy tenisa z Polski umieściły kraj w ostatnich latach na mapie: Iga Świątek, która wygrała French Open w 2020 roku i obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w WTA Tour oraz Hubert Hurkacz, który w tym roku zdobył trzy tytuły (Metz i ATP Masters 1000 Miami) i Delray Beach) i dotarł do finału ATP Tour w Turynie i obecnie zajmuje 9. miejsce w ATP Tour.

Zespół kierowniczy w firmie Framework Sports ma ponad 30-letnie doświadczenie w dystrybucji dla wiodących marek w branży sportowej oraz prawie dwuletnie doświadczenie w pracy z Slinger w Wielkiej Brytanii.

„Jesteśmy dumni z rozszerzenia naszej relacji z Markiem i zespołem Framework Sports. Wykonali niesamowitą robotę reprezentując Slingera w Wielkiej Brytanii i jesteśmy podekscytowani tym, co możemy zrobić razem w Polsce” Powiedziała mikrofon po urdu, dyrektor generalny Slinger Corporation. Każdy dodany przez nas kraj wspiera nas w naszej misji dostarczania najbardziej przenośnej, dostępnej i przystępnej cenowo wyrzutni piłek tenisowych każdemu miłośnikowi tenisa na świecie. Slinger Bag to idealny partner do gry dla tenisistów w każdym wieku io każdym poziomie umiejętności”.

READ  Dominują Rose Lavelle, Carli Lloyd

Torba Slinger szybko stała się jednym z najbardziej poszukiwanych produktów konsumenckich w tenisie, zdobywając szerokie uznanie w tym procesie i jest obecnie sprzedawana w ponad 65 krajach na pięciu kontynentach i wygenerowała ponad 250 milionów dolarów w transakcjach dystrybucyjnych w ciągu następnych pięciu lat.

Slinger Bag jest już dostępny do zamówienia – aby dowiedzieć się więcej o Slinger Bag, odwiedź https://slingerbag.com.

koniec

Aby zapytać o relacje inwestorskie Slingera, odwiedź www.slingerbagir.comlub kontakt Inwestorzy @slingerbag.Z lub 443-407-7564

Zapytania mediów na temat Slingera w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie należy kierować do Biura Prasowego USA, Brigid Margison, [email protected], w Uproar PR, 415.939.8779

Zapytania mediów na temat Slingera w Wielkiej Brytanii, Europie i Australii należy kierować do Biura Prasowego Wielkiej Brytanii, Joe Murgatroyda, [email protected], w Brandnation, +44 (0) 207940 7294

procarz® to wiodąca firma związana ze sportami połączonymi, skoncentrowana na dostarczaniu innowacyjnych technologii i sprzętu w celu poprawy gry w tenisa i innych sportach z piłką. procarz® Zwiększa poziom umiejętności i zabawy dla graczy w każdym wieku i umiejętnościach, a początkowo koncentruje się na budowaniu marki na światowym rynku tenisowym dzięki torbie Slinger® Wyrzutnia piłek tenisowych i akcesoria. Slinger poparł swój dowód koncepcji z ponad 250 milionami dolarów wartości detalicznej w globalnych umowach dystrybucyjnych od wiosny 2020 roku dla torby Slinger.®. Kierowany przez dyrektora generalnego Mike’a Ballardi, byłego dyrektora generalnego Prince i dyrektora generalnego sportów rakietowych EMEA Wilsona Slingera® zaburzając tradycyjne globalne rynki sportowe dzięki opatentowanej, wysoce przenośnej i niedrogiej torbie Slinger Bag.® Launcher i jego zestaw połączonych aplikacji i usług SaaS.

Zastrzeżenie dotyczące torby na ramię: Oświadczenie Safe Harbor zgodnie z Ustawą o reformie rozstrzygania sporów dotyczących papierów wartościowych z 1995 r. Oświadczenia zawarte w niniejszym komunikacie prasowym, które nie są całkowicie historyczne, są stwierdzeniami „wybiegającymi w przyszłość” w rozumieniu art. 27A ustawy o papierach wartościowych z 1933 r. z późniejszymi zmianami oraz art. Ustawa o papierach wartościowych z 1934 r. i jej zmiany. Stwierdzenia te wiążą się z wysokim stopniem ryzyka i niepewności i są jedynie prognozami, a rzeczywiste zdarzenia lub wyniki mogą się znacznie różnić od przewidywanych w takich stwierdzeniach dotyczących przyszłości. Czynniki, które mogą powodować różnice lub przyczynić się do niepewności co do rentowności i akceptacji rynkowej produktów i usług Spółki, zdolność do terminowej realizacji planów rozwoju, zmiany w relacjach ze stronami trzecimi, asortyment produktów sprzedawanych przez Spółkę i inne czynniki opisane w ostatnich okresowych raportach Spółki do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w tym w raporcie rocznym za rok 2019 na formularzu 10-K oraz raportach kwartalnych na formularzu 10-Q.

READ  Polska skrajna prawica mówi, że będą maszerować w Święto Niepodległości pomimo zakazu

Wypowiedzi prognozujące: Niniejsza informacja prasowa zawiera pewne stwierdzenia dotyczące przyszłości w rozumieniu sekcji 27A Ustawy o papierach wartościowych z 1933 r. i sekcji 21E Ustawy o papierach wartościowych z 1934 r. oraz Ustawy o reformie rozstrzygania sporów dotyczących prywatnych papierów wartościowych z późniejszymi zmianami, w tym te dotyczące rozwoju produktów Spółki, harmonogramy kliniczne i regulacyjne możliwości rynkowe, pozycja konkurencyjna, potencjalne lub zakładane przyszłe wyniki działalności, strategie biznesowe, potencjalne możliwości rozwoju i inne dane o charakterze predykcyjnym. Te stwierdzenia dotyczące przyszłości opierają się na bieżących oczekiwaniach, szacunkach, oczekiwaniach i prognozach dotyczących branży i rynków, na których działamy, a także na bieżących przekonaniach i założeniach kierownictwa.

Takie stwierdzenia można zidentyfikować za pomocą wyrażeń dotyczących przyszłości, w tym między innymi „oczekiwać”, „oczekiwać”, „zamierzać”, „planować”, „wierzyć”, „szacować”, „potencjalny”, „ przewidywać” i „projekt”, „powinien”, „wola” oraz podobne wyrażenia i przeczenia tych terminów. Stwierdzenia te odnoszą się do przyszłych wydarzeń lub naszych wyników finansowych i obejmują znane i nieznane rodzaje ryzyka, niepewności i inne czynniki, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki będą istotnie różnić się od jakichkolwiek przyszłych wyników, wyników lub osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości. Czynniki te obejmują te określone w dokumentach firmy w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Potencjalni inwestorzy są ostrzegani, aby nie polegali nadmiernie na takich stwierdzeniach dotyczących przyszłości, które są aktualne dopiero w dniu publikacji niniejszego komunikatu prasowego. Spółka nie zobowiązuje się do publicznego aktualizowania jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości, czy to w wyniku nowych informacji, przyszłych wydarzeń, czy w inny sposób.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top