Walka policzkowa. Ukryty klejnot do sportów walki

Możliwe, że podczas oglądania oglądałeś jeden lub dwa filmy youtube Ogromnych mężczyzn bijących się nawzajem podczas czegoś, co wygląda na zorganizowaną imprezę. Pomyślałem sobie: „Dlaczego to oglądam?” , I kontynuowała. Potem widziałem, jak Logan Paul wchodzi w podobny wzorzec. Zadaj sobie pytanie: „Co tu się naprawdę dzieje?” Odpowiedź to Walka policzkowa. Nie martw się, przeprowadziliśmy badania i jesteśmy gotowi, aby Ci o tym opowiedzieć.

Co to jest policzek do walki?

Walka policzkowa jest sportem walki, a przynajmniej samozwańczym sportem walki. Początki walki policzkowej są nieco rozmyte, ale sama koncepcja była wieloletnią praktyką i miała swoje miejsce w popularnych mediach. Jednak jego konkurencyjne turnieje są nowsze. Era współczesnej popularności walki policzkowej rozpoczęła się od mistrzostw Rosji, w których rywale walczyli ze sobą w rywalizacji. Zwycięzcy tych turniejów otrzymają nagrody pieniężne, szacunek i być może tytułowy pas lub tarczę, ale przede wszystkim … chwałę za bycie najtwardszym spoliczkowanym człowiekiem w mieście.

Wasilij ChamockiZnany jako „knedel”, jest jednym z najbardziej znanych strzelców na zawodach z całego świata. Swoją popularność zdobył dzięki ogromnej sile uderzania, która utrudniała jego przeciwnikom. Nawet uderzająca gwiazda dziwnie dzieliła stół dla MMA Zulosinio Być może jeden z najciekawszych momentów w sportach walki w 2020 roku.

Konkurencyjna walka stała się policzkiem międzynarodowym

Dzięki mediom społecznościowym, takim jak YouTube, walki policzkowe stały się międzynarodowym fenomenem. w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Klapsowe mistrzostwoNarodziła się konkurencyjna organizacja, by walczyć z policzkami. „Najlepsza w Ameryce organizacja przeciwdziałająca uderzeniom” Dołączył do YouTube w 2014 roku i jest jego prezesem Prezes GT Tele.

w Wideo Opublikowano 28 kwietniaDziesiątyW 2021 roku Tilly ogłosił utworzenie Slap Fighting Global Alliance, Związek między SlapFIGHT i Uderzyć w dól, Czyli polska liga policzkowa. Dzięki tej formacji, ogłosił Tilly, organizacje „… będą współpracować, aby zbudować ten sport i mamy nadzieję, że wejdziemy do niego w 2022 roku jako główny sport”.

READ  Mark Russell Edmonds | Wiadomości, sport, praca
Integracja międzynarodowa

Utworzenie World Slap Fighting Alliance to największy moment w historii sportów walki. Fuzja jest ciekawym wyzwaniem, ponieważ obie ligi rządzą się różnymi zasadami. Tilly kontynuuje swoje wyjaśnienie w filmie: „Nie mamy takich samych zasad. Nie mamy sportowców tego samego typu. Mamy kategorie wagowe w Stanach Zjednoczonych. Nie ma tam klas wagowych … Oczywiście mają ograniczenie liczby rund, które biorą w walce o tytuł, my jesteśmy.

Wydawało się, że to wyzwanie nie przeszkadzało Tilly; Kontynuuje również w wideo, mówiąc: „Im więcej rozmawialiśmy, tym bardziej zdawaliśmy sobie sprawę, że trudno będzie budować ten sport z dala od siebie, a nie razem. A więc, ponieważ nie było lepszego określenia, utworzyliśmy sojusz, ponieważ, hm, współpraca zawsze była lepsza z mojego doświadczenia. ”.

Film trwa przez kolejne 25 minut oraz zawiera wyjaśnienie nowego systemu klasyfikacji, standaryzacji zasad i zmian, klas wagowych, nadchodzących PPV, globalnej ekspansji i możliwości medialnych, między innymi.

Następna wielka rzecz?

Walka policzkowa może nie być pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy ktoś myśli o „sportach walki”; Jednak ta nowa alternatywa wnosi powiew świeżości do społeczności sportów walki. W powijakach UFC miało być walką bez zakazów, która otaczała swoich wojowników ogrodzeniem elektrycznym otoczonym krokodylami. Ta sama UFC jest obecnie najważniejszą organizacją mieszanych sztuk walki na świecie. Kto wie, jak będzie wyglądała walka policzkowa za pięć lat. Będziesz oglądać walkę policzków?

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *