Seria Realme GT zastąpi dyrektora generalnego serii Realme X, Madhav Sheth, potwierdza: Raport

Realme, chiński producent smartfonów, przygotowuje się do wprowadzenia serii GT 5G w Indiach 18 sierpnia 2021 r. Na początku tego roku firma wprowadziła na rynek chiński serię GT, w tym GT 5G, GT Neo, GT Neo Flash Edition i GT Master Wydanie . Teraz Realme jest gotowe do wprowadzenia serii GT na rynek indyjski. Ponieważ chiński producent telefonów niedługo wypuszcza serię GT, potwierdził również, że wycofa swoją starą linię smartfonów. Realme GT 5G drażnił się na Flipkart przed premierą w Indiach.

Według raportu seria Realme GT zastąpi serię X. Ta informacja została podobno potwierdzona w wywiadzie przez dyrektora generalnego Madhava Shetha. Seria Realme X przyniosła kilka interesujących smartfonów średniej klasy, takich jak Realme X2 Pro, Realme X3 SuperZoom Edition i Realme X7 Pro.

Realme GT 5G (Kredyty obrazu: Realme)

Sheth powiedział: „X zostanie zastąpiony przez GT, więc GT jest nowym X”.

Realme GT 5G

Realme GT 5G (Kredyty obrazu: Realme)

Pod względem specyfikacji Realme GT 5G będzie miał 6,43-calowy wyświetlacz FHD+ Super AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Urządzenie będzie zasilane chipsetem Qualcomm Snapdragon 888 5G w połączeniu z maksymalnie 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Będzie wyposażony w akumulator o pojemności 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania 65 W. W przypadku fotografii otrzyma potrójny system tylnych kamer, który obejmuje główny aparat 64 MP, obiektyw szerokokątny 8 MP i czujnik makro 2 MP. Telefon będzie działał w Realme UI z systemem operacyjnym Android 11.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 14 sierpnia 2021 r. 15:34 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).

READ  Amazon Alexa Ambient Experience wprowadza różne rzeczy do miksu na targach CES 2023

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *