Seria Tecno Spark 20 z pamięcią 256 GB i aparatem 50 MP pojawi się na rynku 30 stycznia

Seria Tecno Spark 20 z pamięcią 256 GB i aparatem 50 MP pojawi się na rynku 30 stycznia
Techno Ma zamiar rozszerzyć swoje portfolio produktów w Indiach, wprowadzając na rynek nowy smartfon z serii Spark. Firma to potwierdziła Techno Iskra 20 Serial zadebiutuje w Indiach 30 stycznia. Chiński producent smartfonów promuje także nadchodzące modele pod hasłem „Stop at Nothing”.
W grudniu 2023 roku firma Tecno wprowadziła na wybrane rynki smartfony Spark 20 i Spark 20 Pro. Tecno drażniło się już ze Spark 20 w witrynie e-commerce. Amazonka Podobnie jak ich oficjalne media społecznościowe.
Z zwiastunów wynika, że ​​smartfon będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych – Neon Gold, Gravity Black, Cyber ​​White i Magic Skin 2.0 (Blue) – dostępnych poza Indiami.

Kolejny post na X opublikowany przez firmę potwierdza, że ​​dołączyła Deepika Aby promować swoje smartfony.

Teasery ujawniają również projekt Iskra techno 20, które będą dostępne na Amazonie i innych sklepach detalicznych offline. Firma nie ujawniła ceny modeli Spark 20, ale podzieliła się kilkoma podstawowymi szczegółami na temat smartfonów.

Tecno Spark 20: potwierdzone specyfikacje

Firma potwierdziła, że ​​smartfon Tecno Spark 20 będzie charakteryzował się stylowym wyglądem i będzie miał pojemność aż 256 GB. Nadchodzące smartfony będą obsługiwane przez kombinację 8 GB RAM i 8 GB wirtualnej pamięci RAM.

Do fotografii smartfon będzie miał także 32-megapikselowy aparat przedni i 50-megapikselowy aparat tylny.
Oprócz tego Tecno Spark 20 będzie również zawierał bezpłatną subskrypcję premium OTT Play w cenie 5604 Rs. Dzięki tej ofercie użytkownicy Spark 20 będą mieli bezpłatny dostęp do 23 platform OTT.
Oczekuje się, że podczas premiery zostanie ujawnionych więcej specyfikacji nadchodzącego smartfona.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *