Składany telefon Huawei ma coś, co Samsung powinien spróbować skopiować

Telefony składane mają stać się modne w nadchodzących latach, a dla niektórych już to zrobiły. Jak już wspomniano, są to telefony składane, które wykonują więcej pracy, a nie składane w stylu książki, które składa się i rozkłada między telefonem a urządzeniem wielkości tabletu.

Kilku producentów stworzyło składany telefon w ciągu ostatnich kilku lat, w tym Huawei, chiński producent, który byłby jednym z największych zagrożeń. SAMSUNG Gdyby Stany Zjednoczone nie zatrzymały go na swoim torze embargiem handlowym za administracji Trumpa.

W rezultacie Huawei nie radzi sobie obecnie zbyt dobrze poza Chinami, ale gdy zbliżamy się do premiery Samsung Galaxy Z Flip 4, w składanym telefonie Huawei, P50 Pocket, jest jedna funkcja, którą mam nadzieję koreański gigant kopia: ekran okładki podobny do smartwatcha.

Ekran okładki w oryginalnym Galaxy Z Flip nie był zbyt przydatny ze względu na jego mały rozmiar i chociaż Samsung był w stanie zwiększyć rozmiar ekranu okładki w Z Flip 3, nadal trzeba go rozłożyć, aby użyć ekranu głównego, aby właściwie zrobić prawie wszystko. W Galaxy Z Flip 4 Krążą plotki, że ekran okładki powiększy sięale jest pytanie, które musimy zadać: czy naprawdę jest sens?

Jeśli ekran okładki nie zajmie całej powierzchni pół składanego telefonu, czy te ekrany staną się wystarczająco duże, aby nadawać się do czegokolwiek poza szybkim sprawdzaniem powiadomień, alarmów i tym podobnych? Na razie wydaje się, że te ekrany okładkowe zajmują cenną przestrzeń, którą można by zamiast tego wykorzystać do ulepszenia specyfikacji aparatu.

Niestety, żaden producent, Samsung czy inny, nie wydaje się być bardzo zainteresowany dostarczaniem przyzwoitych aparatów flagowych do swoich składanych telefonów. Huawei był w stanie zapewnić lepszą specyfikację aparatu w kieszeni P50 niż którykolwiek z telefonów Samsung Z Flip i myślę, że jednym ze sposobów, w jaki mogłem to zrobić, jest wybranie okrągłego wyświetlacza, który wygląda jak smartwatch.

READ  Firma Google uruchomiła funkcję bezpieczeństwa danych, która informuje użytkowników Androida, w jaki sposób wykorzystywane są ich informacje

A jeśli się nad tym zastanowisz, to świetny pomysł. Jeśli te ekrany okładkowe nie mogą być wystarczająco duże, aby można je było właściwie używać, dlaczego nie użyć wyświetlacza smartwatcha na zewnątrz, aby sprawdzić powiadomienia i inne rzeczy? Nie mogę udawać, że znam szczegóły, jak te urządzenia zostały zaprojektowane, ale wygląda na to, że konfiguracja aparatu w składanych telefonach mogłaby skorzystać na przejściu na okrągły ekran.

Powtarzam: nie wiem, czy przejście z prostokątnego ekranu na okrągły może faktycznie pomóc w zwolnieniu miejsca na lepszy sprzęt fotograficzny, ale mam nadzieję, że to jest coś, czego próbował Samsung. Jeśli nie, może powinno to być dla następnego Galaxy Z Flip, aby te telefony mogły zapewnić specyfikacje aparatu, na które zasługujemy Kiedy płacimy tysiąc dolarów za posiadanie tego.

co myślisz?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top