Skyrim Anniversary Edition już dostępny na wszystkich platformach, Fibs Bethesda

Zdjęcie: Nintendo

The Elder Scrolls V: Skyrim To bez wątpienia jedna z najlepszych gier ostatniej dekady, więc fakt, że Bethesda ją ponownie wydała wielokrotnie Nie powinno to być wielkim szokiem.

Jednak chociaż wiele powiedziano o możliwym związku między Bethesdą i Nintendo, gdy Skyrim Pojawił się w ujawnionym demie Nintendo Switch (Od tego czasu firma wspiera konsolę takimi tytułami jak śmierćI Nieśmiertelna śmierć I Wolfenstein 2), fani Nintendo nie zostali tak naprawdę zaproszeni na tę rocznicową imprezę – pomimo wiadomości Bethesdy, które najwyraźniej wskazują, że tak jest:

Edycja rocznicowa Skyrim Podążając śladami oryginału (wydany 2011), Legendary Edition (2013), Special Edition (2016), Nintendo Switch Edition (2017, Z dodatkowymi przedmiotami Zelda) i Skyrim VR (2018). Zawiera grę podstawową, wszystkie DLC (Dragonborn, Hearthfire i Dawnguard), całą wcześniej wydaną zawartość modów Creation Club (plus trochę nowej zawartości modów Creation Club) i (być może najbardziej ekscytujący ze wszystkich) nowy system polowań.

Jest dostępny na Xbox One, PS4 i PC (oraz na Series X/S i PS5 po aktualizacji nowej generacji) i kosztuje 47,99 GBP / 54,99 EUR / 49,99 USD. Jeśli masz już edycję specjalną, możesz dokonać aktualizacji za 15,99 GBP / 19,99 EUR / 19,99 USD, ale jeśli posiadasz którąkolwiek z pozostałych edycji, musisz zapłacić pełną cenę wywoławczą.

Jednak w tym momencie nic nie wskazuje na to, że edycja rocznicowa pojawi się na Switchu, pomimo słodkiego nalegania Bethesdy, że jest dostępna na „wszystkich platformach”.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *