Ślub Beckhama: Brooklyn Beckham i Nicola Peltz poślubiają

styl życia

Brooklyn Beckham i Nicholas Peltz postanowili zorganizować dwie ceremonie, jedną żydowską i jedną katolicką, aby uhonorować rodziców Mikołaja. Zdjęcia/Obrazy Getty

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz oficjalnie związali węzeł, zapoczątkowując trzydniowy ślub, który został uznany za ślub celebrytów roku.

Syn Victorii i Davida Beckhamów poślubił swoją narzeczoną wczoraj wieczorem podczas wczesnej ceremonii w jednym z ogromnych namiotów luksusowej posiadłości rodziny Peltz w Palm Beach na Florydzie.

23-letni pan młody czekał na platformie pokrytej kwiatami i zielenią przez 15 minut na przybycie swojej 27-letniej panny młodej, a kiedy nadszedł czas, aby przypieczętować umowę, para cieszyła się długotrwałym pocałunkiem, Zgłoszono codzienną pocztę.

Podobno było sześciu kumpli – braci Romeo, 19 i Cruz, 17 jako jego drużbów – oraz sześć druhen podczas tradycyjnej żydowskiej ceremonii, która odbyła się pod wieńcem.

Dziesięcioletnia siostra Brooklyna, Harper, była na przyjęciu weselnym.

Para zdecydowała się zorganizować dwie ceremonie – jedną żydowską na cześć ojca Nicolasa Nelsona i drugą katolicką dla matki Nicolasa Claudii, donosi Słońce.

Wśród 300 gości znalazła się aktorka Eva Longoria, gwiazda tenisa Serena Williams i były kolega z drużyny Victorii Beckham, Mel C.

Jednak były koleżanki z drużyny Spice Girls, Emma Bunton i Jerry Horner, nie były obecne, ponieważ ta ostatnia była w Melbourne, aby wspierać swojego męża Christiana podczas Grand Prix Australii.

ten Książę i księżna Cambridge zostali podobno zaproszeni, ale księcia Harry’ego i Meghan nie było na liście gości..

Wtajemniczony powiedział Sunday People: „David i Victoria napisali do Williama i Kate, zapraszając ich i ich rodzinę na ślub ich syna, a William odpowiedział, życząc im dużo radości, ale nie mogą uczestniczyć”.

Ale dla tych, którzy lubią świętować, The Sun informuje, że będą cieszyć się nieograniczonymi butelkami szampana Bollinger o wartości 380 USD na stołach ozdobionych rzadkimi orchideami o wartości 95 000 USD.

Ślub Victorii, Davida Beckhama, księcia Harry'ego i Meghan Markle.  Zdjęcia/Obrazy Getty
Ślub Victorii, Davida Beckhama, księcia Harry’ego i Meghan Markle. Zdjęcia/Obrazy Getty

READ  Karetka pogotowia: Bay-hem powraca z sensacją, jednocześnie zaskakująco odsłaniając nową gwiazdę

Na imprezie zauważono również szefa kuchni Gordona Ramsaya – rodzina Beckhamów podobno zaproponowała, że ​​poprosi go o zaspokojenie wesela, ale rodzina Peltz wybrała szefa kuchni z Miami, Thierry’ego Isamberta, który kiedyś gotował dla prezydenta Billa Clintona.

Nelson, finansista, podobno nalegał na pokrycie wszystkich uroczystości o wartości 5,7 miliona dolarów – jego fortuna wynosi 2,5 miliarda dolarów, podczas gdy 722 miliony dolarów Beckhama jest stosunkowo niewielka.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top